KORINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Můj příběh začal někdy před rokem, kdy mě z ošklivého studeného záchytného kotce odvezli vstříc lepším zítřkům a za ten rok se přihodilo spoustu věcí, ale jedno jediné mě stále míjí a to je domov, po kterém tak moc toužím. Jmenuji se Kora, je mi asi 5 - 6 let a jsem stafordka, střední drobnější postavy (21 kg). Můj Bůh je člověk a lidi obecně miluju nade vše. Věrnější a oddanější bytost nenajdete a já vám budu každým coulem svýho žíhanýho těla a věčně rozesmátou pusinou, dávat nadšeně neustále najevo, jak moc jste pro mě důležití. Za ten rok mě pozlobily záda, ale teď jsem v pořádku, jen ze mě nebude žádný vrcholový sportovec, ale procházky, běhání, aportování a přetahování s váma zvládnu levou zadní. Doma jsem vzorná holka, neničím nic a vydržím sama, jsem čistotná a poslušná. S pejsky to mám horší, některé snesu, jiné ne, ale já jsem zkrátka osobnost a všechnu vaši lásku si zasloužím sama pro sebe. Hledám spřízněnou duši, svýho člověčího boha, přátelství a pevné pouto na pořád. Vaše Korinka"

Kora je naše stafordí smolařka, nádherná milující holčička, která stále neměla štěstí na ty správné majitele. Je to skvělá a moc hodná, povahově úžasná, fena, klidná, hravá a veselá, která má ráda všechny lidi a vítá je veselým vrtěním. Své majitele ctí a bezmezně miluje, zbožňuje hračky, aport, balonky. Se psy nemá jednoduchý vztah, pod zkušeným dohledem se postupně dokáže seznámit a tolerovat ostatní, ale při vzrušivé situaci po nich vystartuje. Se psy v dočasce funguje pod dozorem, jinak je oddělena. Ke kočkám nebo ostatním zvířatům se nehodí vůbec.
Kora by byla nejspokojenější a nejšťastnější v domě se zahradou, jako zvířecí jedináček, nic víc, než lidi k životu nepotřebuje. Hledáme pro ni mladší nebo starší pohodové majitele, páníčky laskavé a vlídné s přiměřeně aktivním stylem života, v prostředí bez zvířat a se spoustou lásky.
Kora u nás prodělala zánět meziobratlového disku, kdy trpěla občasnými bolestmi zad a měla pohybové omezení. Nyní je již v pořádku, ale při velkém fyzickém vytížení ji ještě ojediněle mohou záda zabolet. Sama ví, kdy si potřebuje odpočinout, běžný pohyb, procházky, venčení a hry, nejsou problém.
Korinka je alergička, baští hypoalergenní granule a užívá lék Apoquel. V případě adopce jsme připraveni Koře pomoci s veterinárními výdaji a úhradou nutných léků do buducna.
Pro Koru hledáme páníčky snů, osud se s ní nemazlil a ona si zaslouží jen to nejlepší a ty nejlepší z vás.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s., Zdiby u Prahy. Návštěva možná po dohodě s Terezou na tel : 608 237 227, nebo pište info o vás na mail: dipu@seznam.cz, 602 259 705
Kora je odčervená, čipovaná, kastrovaná a vakcinovaná.
Video Kory zde: https://www.barrandov.tv/video/115361-barrandov-pomaha-kora-12-12-2017

Za fotky děkujeme Gabriela Pausa a Zuzana Micková