Azar - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Karviná
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 04.11.2015
Akt. umístění: Psí útulek Karviná-n
Evidenční číslo: 5754
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Azárek je nejdéle čekajícím pejskem na domov v útulku Karviná-Darkov, je tam už více než 3 roky. Dle mého dojmu z venčení je to ale skvělý pejsek, vzhledově originál, s veselým kukučem, který si zaslouží najít také své páníčky, kteří jej budou mít rádi. Je nenáročný na údržbu, může být klidně venkovní v zateplené boudičce, ale pouze do dobrých rukou k hodným lidem, kteří mu vynahradí dlouhý čas strávený v útulku, kde je po většinu času zavřený v kotci. Miluje procházky a je trošku buřtík, protože je v útulku už dlouho, potřeboval by výběh někde na zahradě, nebo aktivního páníčka, se kterým kila navíc shodí.

V útulku se venčí od dubna do konce října, v této době mají pejsci možnost jít s venčiteli na procházku. V zímě je útulek otevřen zájemcům o pejsky, venčitelé pejsky venčit nemohou. Proto se nenechte odradit tím, že jsou pejsci po vypuštění divocí, táhnou, nevšímají si ničeho kolem sebe, ani nejsou příliš kontaktní. Jsou šťastní že se dostali ven a nic jiného je moc nezajímá. Po cca půlhodince se však všichni sklidní, začnou Vás vnímat a jsou vděční i za Vaši pozornost a pohlazení. 

V případě dotazu volejte kdykoliv na telefon  734 466 438. Azara i ostatní pejsky můžete také rovnou navštívit v útulku Karviná-Darkov. Provozní doba je kromě pondělí, kdy je sanitární den každé úterý - neděli od 12:00 do 15:30 hod. 

Útulek se nachází na konci zahrádkářské kolonie u kolejí v ulici Brožíkova II. Dobrá dostupnost autobusem - zastávka Karviná Darkov - nadchod, případně Karviná Darkov - nadjezd. Pokud pojedete autem je vhodné se někoho zeptat a sledovat značení, které vede až k útulku.