Azar

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Karviná
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 04.11.2015
Akt. umístění: Psí útulek Karviná
Evidenční číslo: 5754
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Video: https://www.youtube.com/watch?v=EIhwyYKoem8
Azar byl přijat do útulku 4.11.2015, tedy v době, kdy už byl útulek přes zimní období uzavřen. Neuvádějí o něm žádné informace, proto Vám budou muset stačit věci, které jsem vypozorovala já, když jsem měla Azara venku po celých pěti měsících v kotci.
Můj názor z procházky - Azar je další hafan, který si mě získal. Hned na první pohled Vás zaujme jeho postava a vzhled. Střední, zavalitý hafan na krátkých nožkách, neskutečně milý kukuč s laskavým pohledem a krásné zbarvení. Většinu procházky sice dost táhnul, ale který pes taky ne po skoro půl roce v kotci?? Jinak to je zlatý pes. Okamžitě se fixnul na člověka a na procházce se pořád vracel pro pohlazení a podrbání. Na povel přiběhl, sedl si, lehl a vypadal, že pro piškotek se milerád naučí i mnohem víc. Když jsme si sedli na zem, hned se vyvalil u nás a užíval si drbání. Nechal si zvedat nohy, sahat na hřbet, břicho, čumák, vše úplně bez problémů.. Ostatní psy spíše ignoroval, i když podle ošetřovatele je nemá rád. To je individuální, někteří hafani si prostě nesednou, takže pokud byste ho chtěli k druhému chlupáči, přijďte Azara vyvenčit i s ním, abyste zkusili, jak se budou snášet :). Není to hafan pro starší či slabší lidi, protože minimálně ze začátku na vodítku táhne opravdu hodně. Nicméně jsem si jistá, že když mu dáte výcvik a dopřejete mu pohyb, tak se časem určitě zklidní :). K mladé, aktivní rodince a k baráčku se zahradou je úplně ideální.

Pokud Vás Azar zaujal, přijeďte se za ním do útulku podívat a vyzkoušet si jej nezávazně na procházce. Azar je naočkovaný a k adopci Vám postačí občanský průkaz.

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů volejte prosím kdykoliv na tel. 734 466 438