Úžasná Roxy hledá anděla - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jak jste tohle mohli tak úžasné feně udělat? Dokud měla Roxy štěňata, byla vám dobrá. Pak, v tak špatném stavu, se jí zbavíte jak kus nepotřebného hadru. MOC PROSÍME ZA ROXY O KOUSEK TEPLÉHO MÍSTEČKA A PLNOU NÁRUČ LÁSKY! VĚŘÍME, ŽE I S JEJÍM HANDICAPEM NAJDE…

Jmenuji se Roxy. Jsem fena německého boxera, max 8 let. Nyní mám jen 23 kg, potřebuji nabrat. Jsem neskutečný dobrák, pokorná, hodná, vděčná. Upusinkuji vás, doslova J Doma se chovám na jedničku, neničím, neštěkám, hygienu mám perfektní. Kromě spokojeného spinkání na pelíšku, nejlépe ve Vaší přítomnosti, a mazlení se, o mně nevíte. Psy i fenky snesu, nyní mám v dočasném domově několik kamarádů (psů i fen, malých i velkých). Mohu i ke kočkám. Na vodítku umím, chodím ale i bez něj. V autě jsem hodná. Manipulaci zvládám na jedničku, nekoušu, ani pana veterináře J Celkově jsem poslušná, inteligentní, s mými dočasnými pány dokonce „mluvím“.

Měla jsem pánečky, kteří mě sice naučili, jak se chovat, ale lásky se mi nedostávalo. K veterináři se mnou moc nechodili, kromě toho, když jsem jim porodila štěňata. I proto dám za lásku člověka cokoli, za to krásné a nepoznané… Když jsem se pánům přestala hodit, vyhodili mě na ulici. Tak jsem se dostala do útulku. Kotec by byl má konečná, proto jsem nyní v dočasné péči, kde čekám a doufám, že najdu svého anděla…

Měla jsem zánět dělohy, s tím spojenou podváhu (na které s mými dočasnými pány pracujeme), nádorek na mléčné liště, deformaci očního víčka, v ouškách jizvy. To vše mi bylo operováno, jsem tedy i kastrovaná. Zoubky mám vyčištěné, dva vytržené. Dostala jsem čip, očkování, odčervení, odblešení. Bohužel mám spondylózu páteře v rozsahu, kdy mám srostlé obratle. Což neznamená, že jsem ochrnutá, nemohu vůbec chodit, apod. Jen je třeba udržovat váha a klidový režim – ven pouze na vyvenčení, minimum schodů, pobyt v teple. Dočasní páni mi nasadili alespoň Alavis, kloubní výživu, kterou budu brát dvakrát ročně (vyjde max na 1000 Kč za rok).

Hledám tedy domov pouze uvnitř a v teple (mohu i do bytu v případě, že nebudu muset chodit do schodů), v klidnějším prostředí, bez procházek. Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, psům a kočkám.

Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části vet. nákladů. Volejte mým dočasným pánům na 773 659 666, město Sadská, cca 30 km od Prahy.