RIP Kiki - zemřela

Pohlaví

Fena

Věk

16 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 16 Icon: Malý (do 30 cm)
Trpasličí pinč
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

...Jediné, co jsme mohli pro Kiki udělat bylo, že jsme jí nechali odejít do psího nebíčka. Bylo to nesmírně těžké a bolestivé rozhodnutí. Kiki, teď už se máš jen krásně, teď už běháš se psími kamarády tam nahoře. V našich srdcích zůstaneš navždy.

V SOUČASNÉ DOBĚ NENÍ KIKI K ADOPCI, JEJÍ STAV SE ZHORŠIL, A BOJUJEME O JEJÍ ŽIVOT.

Kolem mě jsou pejsci veselí, bezstarostní, nechápu, jak se někdo může mít tak krásně. A já? Do svých deseti let jsem nic takového nepoznala. Moc prosím, nechte mě u vás prožít spokojené stáří, dejte mi DOMOV. Čekám a doufám…

Jsem krásná, drobná, křehká fenka, 6 kg, 10 let. Neštěkám, neničím, doma o mě nevíte, lehnu si na pelíšek a pospávám. Vím, že potřeba se vykonává venku, s dočasnými pány trénujeme jen frekvence venčení, nyní jsme přes den na 4 – 6 hodinách, noc vydržím celou. Na vodítko jsem zvyklá, kraťoučké procházky mám ráda, ale stačí mi i zahrádka. Psy a feny všech velikostí snesu, to samé kočky a další zvířata. V autě jezdím i bez přepravky, nejsem divoká.

Za celý život jsem nepoznala nic krásného. Pak jsem se dostala do útulku, vyhublá, odmítala jsem komunikovat, jíst, spát, nechtěla jsem již žít (viz jedna foto). Útulek kontaktoval mé dočasné pány, kteří mi poskytli dočasnou péči. Nyní jsem na kašovité stravě (masová konzerva, zelenina, piškoty, apod.), pomalu přibírám, spokojeně spinkám. Stále se bojím, při manipulaci občas vycením zoubky, ale neútočím, jen nevím, nevěřím ...

Proto potřebuji pány zkušené, kteří mi budou trpělivě ukazovat, že mi neublíží. Učím se rychle, dočasní páni mi již utírají tlapky, připínají vodítko, dotýkají se mě. Domov hledám pouze v klidném prostředí, pouze s dalším psím parťákem, pouze s pelíškem v teple. Mohu i ke starším lidem, ale k dětem ne.

Hůře vidím, jsem očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená.

Volejte na 773 659 666, město Sadská (cca 30 km od Prahy).