Skvělý rodinný parťák - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

16 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 16 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Pohodový, lidi, děti, zvířata milující, vhodný i do bytu, to je kokršpaněl Čenda…

Jmenuji se Čenda, je mi 9 let, ale rozhodně nepatřím do starého železa, jsem vitální.

Dříve jsem byl zvyklý žít uvnitř, mým milovaným jsem byl tím nejlepším parťákem. Bohužel to krásné netrvalo stále…. Jednou odešli, já se ocitl na ulici, nechtěný. Pochopil jsem, že mé pány již nikdy neuvidím. Tak jsem se dostal do útulku, kde jsem byl půl roku. Nyní čekám v dočasné péči třeba právě na Vás.

Jsem moc hodný, mazlivý, občas trošku prdlý, radující se z každé maličkosti. Nevidíte mě jinak, než s vrtícím ocáskem. Mým dočasným pánům jsem stále za patami, dokonce i spinkám na jejich práhu do ložnice, místo abych si lehl na měkký pelíšek o pár metrů dál. Jsem poslušný, chodím na zavolání, umím si sednout a moc legračně dát pac (to tedy hlavně, když prosím o jídlo :-) ). Doma se chovám hezky, neničím, zbytečně neštěkám, hygienu dodržuji. Na vodítku umím, mám moc rád procházky. S pejsky i fenkami chci být kámoš, kočičky neřeším.

Domov hledám v bytě nebo v domku s přístupem dovnitř, jen jako domácí mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.). Mohu i ke starším lidem, dětem, všem zvířatům.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený, odblešený. Je nutné dodržovat dietní režim a pečovat o srst, jako u všech kokršpanělů.

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek, pokrytí části vet.nákladů.

Volejte na 773 659 666, dočasná péče u města Sadská.