Skvělý parťák Ricky - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Pudl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Moc hodný, jemný, křehký, vhodný dovnitř, i k dětem, všem zvířatům, to je Ricky…

Jmenuji se Ricky. Jsem roztomilý x pudlík, s malým tělíčkem na delších nožkách. Vážím 10 kg. Je mi 8 let, což u pudlíků není žádný věk, do starého železa rozhodně nepatřím ;-) .

Mí milovaní postupně odešli, a teď již vím, že se nikdy nevrátí. Byl jsem moc smutný, bez pánečků, ze dne na den bez domova. Doufal jsem, že si mě ponechají příbuzní, jsem přeci tak vzorný, hodný, mazlivý… Jaké bylo moje zklamání, když se tak nestalo. Tak jsem se dostal do dočasné péče, kde vyhlížím třeba zrovna Vás. Moc prosím, nenechte mě čekat dlouho.

Uvnitř se chovám na jedničku, neničím, hygienu dodržuji, zbytečně neštěkám (ale pohlídat umím). Mám rád procházky, na vodítku umím. Můžete se mnou i na výlet, moc rád jezdím rád v autě, pozoruji dění venku a nevíte o mně. S mými milovanými dělám rád cokoli. Manipulaci zvládám perfektně, jsem trpělivý, nevrčím, neoháním se. Krmit mě může i dítě. Se psy i fenami se kamarádím. Nyní mám takové kamarády tři, ale venku potkávám i ostatní. Ke kočkám mohu po seznámení.

Jsem vhodný i ke starším lidem, dětem, do bytu i domku s přístupem dovnitř, ale jen jako domácí mazlík.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený. Je nutná péče o srst jako u všech pudlíků.

Podepisuje se smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů). Volejte na 773 659 666, dočasná péče u města Sadská.