odcizený ROCKY - hledá se!!! - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

!!! PÁTRÁNÍ PO ROCKYM ODCIZENÝM Z ÚTULKU MĚLNÍK STÁLE POKRAČUJE !!!
- Se Sandrou V. se nám sice díky FB podařilo již spojit, nicméně jak jsme předpokládali návrat Rokánka je stále v nedohlednu :-(
Každý den přichází jen nové a nové výmluvy proč se v předem domluveném termínu nemohla dostavit a přichází jen další a další neuskutečněné termíny a sliby . :-(
-----------------------------------------...--------------------
- Rocky je cca pětiletý,čipovaný kříženec pinče s krysaříkem. Odcizen byl z útulku Mělník v sobotu 17.6.2017 a jeho odcizení bylo ještě ten den nahlášeno na PČR pod ev.č. KRPS 196 798/PŘ.-2017 01 06 13, jelikož však nedošlo zatím k žádnému posunu, rádi bychom se touto cestou obrátili na širokou veřejnost.
Rockyho si chtěl z našeho útulku adoptovat mladý pár, vzhledem k tomu, že je to pejsek, který má za sebou hodně špatnou zkušenost s lidmi a tak je velice nedůvěřivý, požadovali jsme po budoucích pěstounech několik návštěv v útulku a důkladné seznámení se před samotnou adopcí. Zájemci Sandra V. (mladší žena, blond vlasy, štíhlá, ) a Antonín B. (mladší muž, tmavé vlasy, střední vel., štíhlý) Rockyho v útulku navštívili a před samotnou adopcí jsme jej ještě zapůjčili na zkoušku na procházku, ze které se však nevrátili! Ještě ten den byla krádež nahlášena na PČR.
Přes veškerou snahu o komunikaci se nám stále nepodařilo zjistit, kde se Rocky aktuálně nachází. Byly nám zaslány pouze dvě fotografie a pár slov o tom, že se má Rocky dobře. Na adrese trvalého pobytu, ani na adrese, která nám byla nahlášena jako místo budoucího pobytu zvířete se nezdržují, pravděpodobně by se měli pohybovat na území Prahy.
Prosím, mějte oči otevřené a pokud je potkáte, informujte nás na tel.č. 602 144 145, nebo informujte Policii ČR či jakoukoli služebnu Městské Policie.
Předem moc děkujeme za spolupráci.
 
ROCKY;
plemeno: kříženec;
pohlaví:pes;
rok narození (cca): *2012;
velikost: malý; 
stav: k adopci;
adopční poplatek: 700 Kč
***************************************************************************
********************************
Rocky je malý kříženec pravděpodobně krysaříka, který si jen tak někoho nepřipustí k tělu. Je velice nedůvěřivý a ve chvílích strachu umí i kousnout. Pro Rockyho hledáme opravdu velmi trpělivého páníčka bez dětí, který ho bude ochotný nejprve navštěvovat v útulku, aby si na sebe zvykli. Rocky je vhodný pouze do bytu. Do adopce půjde očkovaný, odčervený a označený čipem.
fotogalerie: https://www.facebook.com/pg/utulekmelnik/photos/?tab=album&album_id=1443041975738625
**************************************************************************
*********************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: V případě zájmu o adopci, prosím, o vyplnění dotazníku na tomto odkaze https://www.msoz.cz/inpage/dotaznik/ a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/ KONTAKT: 602 144 145