-- MICHEL -- - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Liberecký
Akt. umístění: Lanzpodenco, z.s.

Podrobný popis

Michel je 5 a půl letý pejsek, který v útulku pobývá od září 2015.

Díky jeho útrpnému pohledu se do něj musí snad každý zamilovat. V útulku jej označují jako „malé zlato“, které je hubené a moc toho nepojí. Což je také důvod, proč by mu prospělo mít vlastní domov, prostředí v útulku jej stresuje.

Je klidný, mazlivý, k lidem si přijde pro pohlazení. S fenkami nemá problém, ale se psy ano, což u podenka není častým jevem. Není agresivní, ale mohl by leccos vyprovokovat. Tak trochu „frajírek“. Proto by bylo lepší, kdyby byl jedináčkem. Jeho páníček by jej měl umět umravnit, pokud by si na procházce na jiné psy dovoloval. Většina zkušenějších kynologů vám řekne, že disciplína, „klidná hlava“ a trpělivost takové chování dokážou spravit. Nemělo by to být důvodem, proč by Michel měl zůstávat v útulku. Má velké srdce! 

Pokud vás pejsek zaujal a chtěli byste mu nabídnout trvalý nebo alespoň dočasný domov, neváhejte nás kontaktovat na e-mail adopce.lanzpodenco@seznam.cz.

Telefonní kontakty: Veronika Křimská +420 702 028 646; Martina Kavalcová +420 605 968 906 

Michel se v současné době stále nachází v útulku na Lanzarote. Dovoz do ČR zajistíme, předání jako u všech našich svěřenců probíhá v Praze.

Pokud byste se s rasou podenco chtěli nejprve blíže seznámit, můžeme vám domluvit návštěvu u rodiny , která už od nás podenka má. V loňském roce našlo domov v České Republice více než 20 podenků.