-- OASIS -- - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Lanzpodenco, z.s.

Podrobný popis

Oasis je pětiletý pejsek, který se do útulku Sara dostal jako roční štěně s poraněnými nohami. Zřejmě po srážce s automobilem. Bál se každého zvuku. Krok za krokem dělá pokroky, ale v útulku není možné věnovat se mu tak, jak by potřeboval. Je nadále ustrašený. Sám k člověku nepřijde, ale pokud přijdete Vy k jeho kleci, pomalu se ostýchavě přiblíží a očuchá si Vás. Pro pohlazení nedojde, ale pohladit se nechá. Pokud mu dá člověk dostatek času a pomalu se k němu přibližuje, Oasis se osmělí a dojde. Chodí dobře na vodítku, ale vyleká jej kdejaký zvuk.

Oasis tedy není pejsek pro každého. Potřebuje klidného, trpělivého páníčka, který se mu bude věnovat a trávit s ním dostatek času. Který mu pomůže překonat jeho strachy. Nehodí se do „hlasité, hlučné a živé“ rodiny.

Pokud vás pejsek zaujal a chtěli byste mu nabídnout trvalý nebo alespoň dočasný domov, neváhejte nás kontaktovat na e-mail adopce.lanzpodenco@seznam.cz.

Telefonní kontakty: Veronika Křimská +420 702 028 646; Martina Kavalcová +420 605 968 906 

Oasis se v současné době stále nachází v útulku na Lanzarote. Dovoz do ČR zajistíme, předání jako u všech našich svěřenců probíhá v Praze.

Pokud byste se s rasou podenco chtěli nejprve blíže seznámit, můžeme vám domluvit návštěvu u rodiny , která už od nás podenka má. V loňském roce našlo domov v České Republice více než 20 podenků.