Goofy - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek Chomutov a Jirkov

Podrobný popis

Goofy byl po více jak měsíci vrácen z adopce, důvod jsme moc nepochopili, zřejmně byl překážkou v době dovolené nebo rodina zjistila, že pes je závazek a musí se o něj člověk postarat v každé situaci. Nevím, kdy lidé pochopí, že pes je živá bytost a né hračka na chvíli!!! Doufejme, že nyní již najde domov, kde zůstane na poád.
Goofy je hodný,milý, temperamentní psík,který miluje pohyb. Moc si ho chudák neužil, doslechli jsme se, že po celý svůj dosavadní život žil uvázán na provaze. Nyní se mu podařilo z provazu dostat a hodnými lidmi byl převezen k nám. Na krku má ještě vidět odřeniny od utáhlého provazu, ale to se jitě brzy zahojí a zaroste chlupama. Goofy potřebuje trpělivé majitele, kteří ho naučí vše co je potřeba-zřejmně nic neumí, co se taky mohl naučit na provaze že? Jelikož je to chytrý psík jistě se vše brzy doučí a jednou to bude skvělý rodiný pes. I přes jeho nelehký osud na lidi nezanevřel a je to mazel. Goofy je vhodný k aktivním lidem, nejlépe k domku se zahradou s trvalým přístupem dovnitř domu, ale při dostatečném pohbu a trpělivosti s nácvykem hygieny atd. by si jistě časem zvykl i na život v bytě. Goofy miluje děti. Goofy je cca 1 rok starý kříženec střední vellikosti.
Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: psiutulek-chomutov@seznam.cz, tel., 732248960