Bali - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Pohled první lásky, prvního věrného přátelství, lásky na život a na smrt. Dokonalý, upřímný miláček Bali je naprostým pokladem, který smutně vyhlíží svůj domov a milující rodinu. První pohled na jeho dokonalou figuru vám zkrátka musí vnuknout myšlenku: Tak ty jsi můj osobní strážce.

Když vidíte tu jeho kebuli, obrovské tlapy, hluboké a ušlechtilé oči - zamilujete se během několika málo minut. Je to zlatíčko, co se s vámi rádo pomazlí. Je hodně chytrý a vnímavý, rád vám naslouchá, rád s vámi vyjde na procházku, rád u vás sedí když pijete kávu - je zkrátka nejúžasnější. Ve volných chvílí si neodpustí vás šťouchat do ruky, ať ho hladíte nebo chce házet míček. Vidí ho na kilometry daleko. A co je na tom to nejlepší?? Že má vždycky úžasnou náladu. Rozhodně se nehodí do povalečské rodiny, energie má dost a rád si s vámi užije hodiny a hodiny venku - hlavně, že budete spolu. Má hygienické návyky, ale přesto je raději venku a pokud by byl domeček se zahrádkou a spaní třeba v kotelně nebo zateplené boudě - to by byla parádička. Ostatních psů si nevšímá - jde mu hlavně o to být s člověkem. Přesto ale k druhému nedoporučujeme. Je vhodný i k dětem, na které je zvyklý od mala. Majitel je zde znám - pejska do útulku musela dát majitelka kvůli stěhování z domu do bytu.
 
V útulku od března 2017.
S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, 3x odčervený,  Bravecto proti klíšťatům a blechám, kastrovaný)

Máte o Baliho zájem? Neváhejte a kontaktujte mě: Gabriela Jägerová Tel.: 724 583 768