Jerry - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis


Jerry je náš dočasný krasavec, miniovčáček ušatý, má 1,5 roku a 13 kg váží. Jeho předchozí majitel se k němu choval velmi hrubě, zavíral ho a nijak se mu nevěnoval. Jerry přijel bojácný, vykulený ze všeho nového a vyhublý. Protože je to velice šikovný a chytrý kluk, rychle pochopil, že většina lidiček je fajn a začal si konečně poprvé v životě užívat. Zpočátku byl zdrženlivý a plachý, ovšem zakrátko se začal nadšeně mazlit a radostně vítat své dočasné páníčky, sálá z něj obrovská radost ze života a nově nabyté svobody.
Jerrýsek je aktivní menší pejsek, vypadá jako lištička nebo vlčáček, vypraný na 90 stupňů. Je to gaučový bůh, užívá si mazlení a drbáníčko, jeho pozornosti neujdete daleko, je Vám stále v patách. Doma je hodný a milý, nejde si ho nezamilovat. 
Miluje dovádění na zahradě s ostatními pejsky, ke kterým se chová vzorně a respektuje je. Moc by mu prospělo, kdyby měl v novém domově psí kamarádku nebo kámoše, pomůže mu to překonat chvíle samoty, než pochopí, že jste ho neopustili a že se vracíte zpátky k němu. Zahrne Vás nefalšovanou psí vděčností a oddaností. Doma je čistotný, naučil se základní povely, musíme ho pochválit, že je opravdu moc vnímavý a učenlivý. Lidi miluje, hledáme pro něj majitele vlídné, aktivní, ideálně v domě se zahradou, ale může s přehledem bydlet i v bytě, vhodnější je klidné prostředí, bez malých divokých dětí. 
Jerrysek je úžasňák a miláček pro moc fajn lidičky, co mu dají nikdy nekončící lásku a trvalý laskavý domov. Je to odrostlé mládě, zamilujte se a přijeďte se seznámit. 
Jerry je odčervený, čipovaný, kastrovaný, čeká ho očkování.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy s úhradou adopčního poplatku. Dočasky De De Praha. Info 602 259 705, dipu@seznam.cz
Návštěvu si můžete domluvit u dočaskářky Petra Nováková tel: 607 950 978.
Jerry se v současné době nachází u Varnsdorfu, ale není problém si domluvit schůzku poblíž Prahy či v Praze.