Šárka, mini vlčáček - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jmenuji se Šárka, jsem kříženka menší velikosti, 13 kg, mám 8 let. Jsem úžasná, moc hodná, nenáročná, vhodná dovnitř, i k jiným psům a fenám, starším lidem, rozumným dětem.

Původní pánečci zemřeli, já zůstala se psím kamarádem v opuštěném domě. Tak jsme se dostali do útulku. Můj kamarád již domov našel, ale já stále čekám (nyní v dočasné péči) a doufám, že mě to krásné také potká :-(

Zprvu jsem nesmělá, ale když se rozkoukám, jsem velké zlatíčko, přátelský vrtiocásek a mazlík. Kdykoli moji dočasní pánečci jen projdou, vrtím ocáskem. Chodím si sama pro pohlazení, zabořím vám hlavičku do klína a jen se tetelím blahem. Nejradši se mazlím, když mi má dočasná panička luxuje pelíšek. To aby se jí lépe pracovalo :-D

Doma jsem klidná, neničím, neštěkám, hygienu mám perfektní (když je třeba, vydržím i celý den), poslouchám, i respektuji, kam smím a kam ne. Na vodítku chodím krásně, užívám si procházek. Mohu s vámi ale i na výlet, v autě jezdím ráda. Pejsky a fenky snesu, nyní mám čtyři dočasné kamarády (psa a fenky), od prvního dne s nimi hajám na pelíšku.

Domov hledám v bytě, nebo v domku s přístupem dovnitř, jen jako domácí mazlík – ne kotec, bouda, celé dny sama na zahradě, apod. Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená.

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů).

Čekám v dočasné péči u města Sadská. Volejte na 773 659 666.