Bart - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

27.1. - AKTUALIZACE A SHRNUTÍ :-) Bart se s námi krásně sžil. Se všemi pejsky spinká doslova na jedné hromadě :-), celkově je s nimi bez jediného konfliktu. Poslouchá, bez problémů se sebou nechá manipulovat, na vodítku netahá. Doma je klidný, chová se pěkně i v naší nepřítomnosti, neničí, neštěká, hygienu dodržuje. Je to pejsek s osobností, chvílemi až šoumen :-) O pusinkování a mazlení ani nemluvím. Tak teď ještě najít ten krásný a trvalý domov.

Proč mě necháváte tak dlouho čekat? Dva roky již doufám, že najdu svou rodinku, že poznám, co je to být milován.

Jmenuji se Bart. Jednoho dne mě mí lidé zradili a vyhodili na ulici. Tak jsem se dostal do útulku. Nyní na to krásné čekám v dočasné péči.

Mám 10 kg, cca 9 let, což u menších pejsků není žádný věk. Jsem vitální, hravý, kontaktní vrtiocásek. Pokaždé vás budu nadšeně vítat a prosit o podrbání :-) Mám rád procházky, na vodítku umím. V autě jezdím rád, zajímá mě dění venku. Pejsky i fenky snesu. Nyní mám několik dočasných kamarádů, již první den jsem s nimi hajal na pelíšku. Jednu fenku jsem si tak oblíbil, že si každý den hrajeme. Doma neničím, jsem čistotný. Umím i pohlídat. Na přivolání chodím, umím si na povel sednout a jít na místo.

Jsem vhodný i ke starším lidem, do bytu i domku s přístupem dovnitř, jen jako domácí mazlík (ne kotec, bouda!). K dětem mohu ke starším a rozumným, co se k pejskům umí chovat.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený.

Podepisuje se smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů). Volejte na 773 659 666, dočasná péče u města Sadská.