Karlík, parťák na gauč - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Karlík je hodný, mazlivý, lidi i ostatní zvířata milující pudlík, 8 kg. Je mu 8 let, což u tohoto plemene není žádný věk.

Dovolte, abych se představil. Jmenuji se Karlík. Má panička zemřela. Byl jsem moc smutný, nevěděl jsem, co se děje, nechápal jsem, že mou milovanou již neuvidím. Nikdo z příbuzných mě nechtěl, přehazovali si mě jako horký brambor. Tak jsem se dostal do dočasné péče, kam jsem přišel smutný a apatický. Ale již se znovu raduji ze života. Čekám na pánečky, co mě již neopustí.

Jsem hodný, mazlivý, vitální. Mám rád procházky, na vodítku umím. A po procházce takhle se svými pánečky ležet na gauči a nechat se drbat, jee, to budu v sedmém nebi. Mohu i k dalším zvířatům. Nyní mám čtyři dočasné kamarády, se kterými se od prvního dne kamarádím. Koček si venku nevšímám. Hygienické návyky mám 100%, doma neničím. Umím i pohlídat. V autě jezdím rád, zajímá mě dění venku. Manipulaci zvládám, nekoušu, nevrčím.

Jsem vhodný i ke starším lidem, dětem, do bytu i domku s přístupem dovnitř, ale jen jako domácí mazlík. Raději bych měl pánečky, co nebudou celé dny v práci. Separační úzkost nemám, ale když já bych si tak rád užíval vaší přítomnosti.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený. Je nutná péče o srst jako u všech pudlíků.

Podepisuje se smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů). Volejte na 773 659 666, dočasná péče u města Sadská.