Marley - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Zájmový záchranný chov Hněvice - činnost ukončena

Podrobný popis

Marley je trochu tuctový černý labrador, kterých je všude dost. Pod slovem labrador si představí valná většina lidí líného, žravého a až moc hodného psa, který miluje plavání a společnost. Ano, takový je i náš Marley. Nebudu Vám tu vyprávět, jak je něčím jiný, jak je zvláštní.. protože není, je úplně obyčejný. 

Tak proč byste si měli adoptovat zrovna Marleyho?

Protože i on chce mít možnost obhajovat tuto představu o labradorech. Nabídněte mu teplo domova, ať může být líný. Dejte mu plnou misku dobrého jídla, ať může být žravý. Choďte s ním na procházky k vodě, ať může plavat. A to nejdůležitější - milujte ho a dejte mu možnost milovat!

Je krásný, je zdravý, je plný energie a lásky má na rozdávání. Také je ale opuštěný a zklamaný životem, i přesto otevřený lidem. Dejte mu druhou šanci a získáte skvělého parťáka a svého černého labradora, který je tak slavným představitelem všech psů. :-D

Na vodítku chodit umí, netahá. Na jméno moc nereaguje, ale jistě se to naučí. Ze základních povelů také moc nezná, ale s pamlsky a hračkami se učí velmi rychle!

Odložen byl z důvodu sporů s druhým psem v rodině, bohužel již jejich soužití nebylo možné a tak musel Marley pryč.

Marley by byl moc rád v domku se zahradou, aby měl dostatek pohybu kdykoliv bude chtít, ale určitě by si zvykl i v bytě. Ovšem pravidelné procházky a nějaké to zabavení hlavičky je nutností. Nenechte ho dlouho čekat, potřebuje společnost lidí a v kotci se trápí.