Miroslav

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Místo nálezu: Konice
Region: Olomoucký
Datum nálezu: 04.06.2016
Akt. umístění: Liga na ochranu zvířat Čr organizace Olomouc
Evidenční číslo: 4305

Podrobný popis

Mireček je kříženec větší velikosti. Je to největší oblíbenec našich „venčičů“. Je akční, velmi kontaktní a mazlivý. Procházky a pohyb absolutně miluje. Pokud se však nevyřádí a neunaví, dokáže přelézt téměř každý plot a vyvenčit se „po svém.“ To pak i škodí, například z poslední adopce se vrátil, protože měl pokousat koně. Potřeboval by k někomu, kdo by se mu pořádně věnoval a zaměstnal jej. Pak bude oddaným parťákem.

Hledá domov, kde bude páneček dostatečně zkušeným. Míra je miláček jen , když se po něm nic nevyžaduje. Horší je to již u činností jako je koupání, ošetřovánínebo i jen česání.

Mireček má alergie na trávy což je u psa docela prekérní situace, neboť venčení jen na chodníku či cestě žádného psa moc neuspokojí. V sezonu je tedy potřeba počítat s častějšími návštěvami veterináře a podáváním léků.

 

Doplňující informace:

Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o tohoto pejska a pro bližší informace si prosím volejte na 583 210 759 . Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. 

Všichni psi jsou označeni mikročipem,odčervení, odblešení a kompletně vakcinovaní Biocanem (vzteklina, psinka, parvoviróza, leptospiróza, hepatitida).

Adopční poplatek 1500,- Kč

Kontakt: 583 210 759