DIANA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 8 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

Této krásné psí slečny se někdo zbavil opravdu zvláštním způsobem, hodil ji v noci přes plot cizím lidem do zahrady. Ti si bohužel sympatickou Dianu nemohli nechat a tak skončila u nás v útulku. Diana je velmi čistotná fenka, která pravděpodobně byla zvyklá žít v bytě. Je vidět, že i přesto, že se jí někdo zbavil, na lidi nezanevřela a bezmezně je miluje. Zato nesnese kočky a ostatní fenky jí též vadí. Se psy problém nemá. Dianě by vyhovoval aktovní páníček. Umístění pouze do bytu, nebo k baráčku s přístupem dovnitř.

Diana ještě před adopcí podstoupí kastraci. Pokud byste nám chtěli přispět na její péči, můžete na bankovní účet číslo 2400727072/2010, VS 16999. Moc děkujeme.

Fotogalerie: https://www.facebook.com/pg/utulekmelnik/photos/?tab=album&album_id=1261739463868878

Adopční poplatek: 1200 Kč
*************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o námi nabízeného pejska proto, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145. Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze:https://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/ KONTAKT: 602 144 145