Nenáročná Agáta - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jak někdo může tak úžasnou fenku vyhodit na ulici? Agáta je ztělesněná dokonalost, vděčnost, pokora … Může i do bytu, ke starším lidem, dětem, všem ostatním zvířatům …kamkoli, kde dostane moře lásky a teplý pelíšek.

Jsem dáma kokršpaněla Agáta, je mi 10 let, vážím 14 kg. Jednoho dne jsem se ocitla na ulici, poté v útulku. Nechápala jsem proč, jsem nenáročná, mám obrovské srdce, které bije jen pro mou rodinu. Nyní čekám v dočasné péči.

Jsem vitální, moc hodná, nenáročná, pokorná, mazlivá, vděčná za každé pohlazení. Když mne podrbete na bříšku, radostně bručím a házím pacičkami. Když ukážete na místo, jdu tam. Manipulaci zvládám také perfektně. S ostatními zvířaty nemám problém. Nyní mám několik dočasných kamarádů. Od prvního dne chodím na procházky bez vodítka, kromě mých pánečků si nikoho a ničeho jiného nevšímám. Ale i na vodítku chodím hezky. Po procházce čekám přede dveřmi, než mi dovolíte jít domů. Doma neštěkám, neničím (i když jsem sama), hygienu mám perfektní. V autě jezdím ráda. Krmit mě může i dítě.

Mohu do bytu nebo domku s přístupem dovnitř, jen jako člen rodiny, domácí mazlík.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená. Hůře slyším, ale to ničemu nevadí, svých lidí se držím, reaguji na posunky, doteky.

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů). Je nutná péče o srst, jako u všech takových plemen.

Volejte na 773 659 666, dočasná péče u Sadské.