Bessy - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

16 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 16 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Zájmový záchranný chov Hněvice - činnost ukončena
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

!! AKUTNĚ SE HLEDÁ NOVÝ DOMOV ČI DOČASNÁ PÉČE !! Pobyt v útulku je velmi nevyhovující. 

Bessynka je malá kříženka jezevčíka, která má bohužel po vážném úraze trvalé následky. Byla k nám odložena, protože potřebuje dostatek pozornosti a ta ji již, bohužel ,nemohla být  nadále poskytnuta. 

Před třemi lety ochrnula na celou zadní část těla, údajně sbíhala schody a byla někým nakopnuta, měla být utracena. Rodina to nechtěla dovolit a začala Bessynku léčit,  včetně podávání léku Dexametazon. Léčba byla jakž takž úspěšná a Bess se dostala do stavu v kterém je dnes. Chodí, běhá a nic ji zřejmě nebolí ... ovšem zadní nožičky tahá tak nějak pod sebou, motají se do všech stran, moc nevnímá, kdy vykonává potřebu. Potřebuje často odpočívat, nenamáhat nožičky. 

Bessynka potřebuje důkladné veterinární vyšetření a hlavně klid a pohodlí domova. V kotci se její stav může jenom zhoršovat. :-( Také je zvyklá na lidskou pozornost a proto je u nás smutná, nešťastná. HLEDÁME I DOČASNOU PÉČI. Vyšetření a obecně Bessynky stav budeme řešit, ale potřebujeme, aby měla, kde bydlet a měla někoho, kdo se o ni postará. 

V prvních chvílích je dost nedůvěřivá, ale pokud jí člověk dá čas, stane se z ní moc hodná holka. Údajně nemá v oblibě muže a děti, ale to nemůžeme potvrdit.

Na procházkách chodí hezky, jen pomaleji, ale to je samozřejmé. Vše ji zajímá, ráda si užívá přírody. Také má ráda mlsky a vlídná slova. :-) Je malinká a nepotřebuje moc prostoru. Bude jí stačit teplý pelíšek a ani o ní nebudete vědět.

                 Pomožte této malé holčičce pocítit na stará kolena lásku.