GARRY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 9 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Nikdy jsem nevěděl, že existuje klec, řetěz a vězení, neznal jsem ani pohodu a teplo obýváku. Během krátké doby jsem poznal oboje. Jedno už naštěstí skončilo, druhé mám bohužel jen dočasně. Celý život jsem žil na dvoře, někdy dokonce na řetězu, 6 let jsem myslel, že není jiný psí život. Najdnou mě odvezli do jednoho zařízení, kde jsem skoro rok koukal na svět přes pletivo kotce a nebylo,kam uniknout. Už jsem ztrácel naději a chtěl to vzdát, jsem velký černý a nejsem nejmladší, takových nás tam bylo hodně a nikdo si je nebral.... Až přijeli hodní lidé, dostal jsem šanci na nový život, poznal jsem pohodlí obýváku, dobré jídlo a lásku lidí. Avšak jsem tu dočasně, čekám stále, na poslední přesun, přesun domů, domů ke svým lidem. Nejděte si mě, prosím.... "
7 letý Garry je naším dočasným krasavcem, vážícím 32 kg, oplývajícím stále dobrou přátelsku náladou. Patrně kříženec hovawarta má velmi přátelskou a milou povahu, je vyrovnaný a veselý, lidi považuje za fajn kamarády a chová se k nim pouze přátelsky. Je společenský, užívá si přítomnosti pána, je hodný a poslušný. I když není zrovna junior, je aktivní a pohyb miluje, venku na zahradě je spokojený, ale dovede i celý den proležet v obýváku u televize. I když má huňatý kožich a vyhovuje mu trávit spoustu času venku, uvítá i možnost být se svými pány v domě, nadšeně Vás bude následovat tam, kde zrovna budete. Neradi bychom mu v novém domově odepřeli možnost přístupu do domu, takže hledáme domov, kde by směl i dovnitř, tak, jak je zvyklý. 
Garry je spolehlivý pohodový pes, je to parták a kámoš, s fenkama je rád, psy si vybírá, ale spíše je nemusí, úplně mu stačí, být jedinným psím klukem doma. Kočky naprosto bezproblémově bere. Jistě se hodí k domu se zahradou, kde se vyběhá, klidně k rodině, či jednomu páníčkovi. On je úžasný, opravdový lidumil, pomozme mu domů. Garry je odčervený, očkovaný, kastrovaný, připraven na cestu k vám.
Dočasky De De, 602 259 705, dipu@seznam.cz