Hodná dáma originálního vzhledu - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

15 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 15 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Nejsem módní plemeno ani štěňátko, proto nemám nárok na lásku? Stále doufám…Mám velké srdce, které bude bít jen pro Vás. Jsem vhodná i do bytu, ke starším lidem, dětem, jiným psům a fenám.

25.6. - AKTUALIZACE - Z ŽOFINKY JE VELKÝ MAZLÍK A ROZTOMILÝ PRDLOUŠEK. JIŽ NÁS VÍTÁ S ŠIROKÝM ÚSMĚVEM, HÁZENÍM HLAVY A KROUCENÍM TĚLA (NESKÁČE, TO PŘECI DÁMA NEDĚLÁ). POTÉ SEBOU HODÍ NA ZÁDA, UKÁŽE BŘÍŠKO A PROSÍ O DRBÁNÍ. VÍ, ŽE DO NĚKTERÝCH MÍSTNOSTÍ SE NECHODÍ, LEŽÍ TEDY U PRÁHU A HLÍDÁ SI NÁS. SE ZBYTKEM SMEČKY JE PERFEKTNÍ.


Jmenuji se Žofka, je mi 8 let, ale jsem vitální a zdravá. Jsem větší kříženka originálního vzhledu.

Původní panička si mě vzala z útulku. Za několik let zemřela. Skončila jsem u příbuzných jako „nechtěné dědictví“ :-( , poté mi hrozil znovu útulek. Naštěstí jsem se dostala do dočasné péče, kde čekám na krásný domov.

Jsem nenáročná, hodná, oddaná, umím i několik povelů. Přítomnosti svého pána si užívám plnými doušky. Kamkoli spolu půjdeme, budu u Vás, kdekoli spolu budeme, budu Vám ležet u nohou. Umím i pohlídat, nejsem ale zbytečně uštěkaná. Na vodítku chodím hezky, miluji procházky. V autě jsem hodná. Nechám si líbit manipulaci (utírání tlapek, apod.). Hygienu mám perfektní. Doma jsem klidná, neničím, neotvírám si dveře, apod.

Jsem vhodná do bytu nebo domku s přístupem dovnitř, jen jako člen rodiny, domácí mazlík (ne kotec, bouda, pelíšek v garáži, apod.!!). Mohu jít i ke starším lidem, dětem, psům a fenám.

Ráda jím, potřebuji dodržovat trošku dietní režim (kvalitní krmení v rozumných dávkách, procházky).

Jsem zdravá, kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená.

Volejte na 773 659 666, dočasná péče u Sadské.

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů).