Toník - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Tonda je střední kříženec zřejmě stafbulíka. K lidem je velice milý a přátelský, každého má moc rád. Je velmi aktivní, rychlý, chodí na vodítku, venčí se venku, doma neničí, spinká v pelíšku a čeká. Opravdu zlatý pes!

Ideální by byl byt na vesnici, když by chodil s páníčkem do přírody na vodítku. Samozřejmě bude fajn i oplocená zahrada. PSY UŽ SNÁŠÍ V POHODĚ PŘI SPRÁVNÉM VEDENÍ! Je třeba s ním opravdu důsledně pracovat, každý den ho zaměstnávat a trvat na tom, aby poslechl. Tím samozřejmě nemyslíme ho nějak bít! Ale jasně a důsledně trvat na splnění příkazu. Mnozí lidé jsou nedůslední, protože nechtějí svého psa "buzerovat", to je ale velmi špatný náhled na věc, takhle to psi vůbec neberou, potřebují vedení a když se s nimi pracuje, pak fungují a jsou spokojení, protože plní svoji roli. Toník je přesně takový, velmi rychle ztratí hranice a poslušnost, když se s ním nepracuje. Proto potřebuje pána, který toto chápe a bude dodržovat, a odměnou mu bude úplné milující a spokojené zlatíčko. 
Tondu je nutno krmit dietní stravou Barf – syrová strava (všechny rady poskytneme) – maso + strouhaná zelenina, trochu ovoce, doplňky. V případě přechodu na běžnou stravu má na kůži trochu alergii.

Líbí se Vám Toníček? Napište nám, do jakých podmínek by šel - jak to funguje u Vás v rodině, a přijeďte se po domluvě za Toníčkem nezávazně seznámit. Určitě si Vás získá :) 

Toník je vykastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený.

V azylu u Poděbrad. Kontakt denisa.tlapka@seznam.cz tel 776 083 090