Kastrovaná Milty - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Milty, 7 let, fenka bišonka,6,5 kg. Původní panička, se kterou jsem žila v bytě, zemřela. Příbuzní dali inzerát, vzal si mě nový pán. Staral se o mě ale hrozně, byla jsem mu odebrána. Jsem moc hodná, čistotná, vhodná i do bytu, k jiným zvířatům, dětem, starším lidem. Nyní jsem v dočasné péči, kde čekám na krásný domov.

Chvílemi jsem smutná, ale když zapomenu, jsem vesele poskakující a smějící se štěstíčko, které touží po lásce a mazlení. Zanedlouho se na Vás zafixuji a budu tou nejvěrnější parťačkou. Psy i feny mám moc ráda (malé i velké). Mám ráda procházky, na vodítku chodím hezky. Mohu s Vámi i na výlet, v autě jsem hodná. 4.6. AKTUALIZACE - NA PROCHÁZKÁCH CHODÍM UŽ I BEZ VODÍTKA.

Doma neničím, hygienické návyky mám. Jsem vhodná jak do bytu, tak domku s přístupem dovnitř, pouze jako mazlík, ale k někomu, kdo se mi bude věnovat, dopřeje mi i procházky!

Krmit mě může i dítě, dobroty si beru jemně. Mám velký apetýt, což je třeba hlídat. Hledám pánečky, kteří mě budou krmit kvalitně a střídmě.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená, zdravá.

Volejte na 773 659 666, dočasná péče u Sadské (kousek od Prahy).

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů).

Preferujeme pánečka (paničku), který nebude celé dny v práci a bude se Milty věnovat, včetně procházek. Je to moc hodná fenečka. Nechceme, aby byla celé dny sama doma + aby chodila ven jen na „rychlé vyvenčení“. Péče o srst je nutná jako u všech bišonků.