Lotty - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

REZERVOVANÁ DO 28.5.

Jsem Lottynka, 7 let, jorkšír, 4,4 kg. Pánečci mě dali do útulku, zanedbanou, již delší dobu jsem je „nebavila“. Nevěděla jsem, co jsem udělala špatně, byla jsem moc smutná. Naštěstí jsem se zanedlouho dostala do dočasné péče, kde čekám na někoho, kdo mě bude milovat.

Jsem moc hodná, poslušná. Miluji mazlení, nastavím Vám bříško, směju a kroutím se slastí. Psy i fenky mám moc ráda. Nyní mám tři dočasné kamarády (malé i velké), už první den jsem u nich ležela na pelíšku. Pořád za nimi chodím a opičím se :-) Mám ráda procházky, statečně ucapkám i ty dlouhé. Na vodítku chodím krásně. Mohu s Vámi i na výlet, v autě jsem hodná. Dobroty si beru jemně. Hygienické návyky mám. Doma neničím. Umím i ohlídat, ale nejsem uštěkaná.

Jsem vhodná i ke starším lidem, dětem, jiným psům a fenám, kočkám. Mohu do bytu i domku s přístupem dovnitř, pouze jako „gaučák“, ale k někomu, kdo se mi bude věnovat, dopřeje mi i procházky.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená. Nemám několik zoubků, ale to mi vůbec nevadí, granulky a vše jím bez problémů a s velkou chutí.

Volejte na 773 659 666, dočasná péče u Sadské. K ADOPCI OD 27.5.

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů).

Preferujeme pánečka (paničku), který nebude celé dny v práci a bude Lottynce dopřávat i procházky. Je to bezproblémová moc hodná fenečka. Nechceme, aby byla celé dny sama doma + aby chodila ven jen na „rychlé vyvenčení“. Dále požadujeme podávání pouze kvalitního krmiva s vysokým obsahem masa (ne levné granule). Péče o srst je nutná jako u všech jorkšírů.