Fia - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Zájmový záchranný chov Hněvice - činnost ukončena
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Obrovské srdíčko a Fionka tolik touží po tom, aby ho někomu mohla dát. Když miluje, miluje naplno. Celé dny jen sedí za mřížemi, sleduje okolí a všechny lidi, co projdou okolo jejího kotce očima prosí, aby to byli ti praví. Ti,  kteří jí dají nový domov, lásku a pocit bezpečí. 

Fia je téměř bezproblémová, proto je vhodná i pro začátečníky. Je to strašně hodná a klidná holka, miluje kontakt s lidmi. Mazlí se, pusinkuje, hraje si, ale nikam se nikomu necpe.. v klidu si sedne vedle Vás a počká než si na ni najdete čas a pohladíte ji. Na procházky chodí na prověšeném vodítku, na zavolání reaguje. Za pamlsky se ráda učí i novým kouskům, kterých zatím moc neumí. Se psy je také věšinou v pohodě, s jednou fenkou u nás si tedy vjely do chlupů, ale po pár minutách se obě srovnaly a spokojeně pokračovaly na procházce dál a již bez jediného problému. :)

Doporučujeme ji do bytu, kde bude mít neustále na blízku svou milovanou rodinu. Na zahrádce  by se jí také určitě líbilo, ale s přístupem buď do domu nebo alespoň do chodby či nějakého přístavku (garáž, kůlna...). Ovšem vše musí být pečlivě zabezpečeno, Fia přeci jenom jeden problém má. Je to velmi úspěšná útěkářka.Pokud nedostává tolik pozornosti, kolik by měla, nudí se nebo je prostě venek jen zajímavější bez většího problému překouše vodítko, přeleze plot, podhrabe se pod čímkoliv, protáhne se i tou nejmenší dírou a zmizí. Je proto zapotřebí, aby budoucí majitelé Fiony měli vše pořádně  zajištěné a počítali s tímto faktem. Pokud se Fioně člověk věnuje neutíká, ale volný čas je prostě volný čas.

Doufáme, že tato úžasná mazlivka najde brzy takový domov z kterého ani utíkat chtít nebude. 

20.6. - Fiona byla vrácena z adopce z důvodu častého utíkání ze zahrady. Je teď velmi posmutnělá a nechápe, co provedla. Proto hledá znovu domov a tentokrát ten pravý. Domov, kde budou počítat s tímto jejím zlozvykem a postarají se o jeho vymizení nebo alespoň znemožněn útěku. Fia si zaslouží skvělý domov, tak snad ho najde brzy?!