Asta - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

13 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 13 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 19.08.2015
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 162/15

Podrobný popis

Astu si původně ponechali doma lidé, kteří ji nalezli,bohužel i přes veškerou snahu se jim díky jejich velké časové vytíženosti nepodařilo zabránit ji v jejich nepovolených útěcích a tak ji svěřili do péče útulku.
Asta je kříženka loveckého plememne. Miluje kontakt s lidmi a v případe, že se ponechá o samotě, neváhá si za společností dojít. Dokáže šplhat přes plot, ale je to i zdatný hraboš, který se dokáže během chvilky podhrabat. Tudíž hledáme někoho trpělivého, kdo na ní bude mít dostatek času a v případě nepřítomnosti ji dokáže výborně zabezpečit. Poměrně dobře se snáší s ostatními psy. Asta je čistotná a nemá snahu doma nic ničit. Vhodná k RD s přístupem do domu.
S většími dětmi, které již vědí jak se k pejskům chovat, by neměla mít problém.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.968162413226586.1073742063.174396225936546&type=3


*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145