Meysy - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek Chomutov a Jirkov

Podrobný popis

Aktualizace únor 19:Před pár dny tomu byly tři roky co se Meysynka dostala do útulku. Z 12 pejsků jsou ona a Kim jediní, co ještě nemají domov. Ostatní pejsci našli domov velmi rychle, ale tito dva čekají již dlouhé roky. Jsou ze všech pejsků z této kauzy nejvíc plašší. Meysynka je v útulku doma a nebojí se jen lidí, které důvěrně zná. Z ostatních má stále velký strach. Přesto by i ona ráda našla nový domov. Musí to být, ale takový, kde se jí nepodaří první dny utéct. Jednou nový domov našla, ale bohužel utekla a toulala se v úplně cizím prostředí několik desítek kilometrů od útulku. Nenechala se chytit, proto jsme se museli vydat na místo my a k nám velmi radostně přiběhla. Její radost při návratu do útulku nelze zapomenout. Ovšem i tak by ji rozhodně bylo lépe v milující rodině, jen ona to sama zatím neví. Nikdy totiž pravý domov nepoznala. Doufejme, že se jednou najdou milující, zkušení a trpěliví majitelé, kteří dají Meysynce šanci poznat, co to je mít opravdový domov. Ona potřebuje jen hodně času, lásky a trpělivosti a určitě si zvykne, přesně tak jak si zvykla na nás, Dokonce jí již nedělá problém chůze na vodítku, ale opět platí, že na druhém konci vodítko musí být člověk, kterého zná a důvěřuje mu. V opačném případě začne okamžitě plašit jako divoké zvíře. Ano je zde otázka, zda by pro ni nebylo lepší ji nechat na stálo v útulku, kde to bere za své. Přesto všechno si myslím, že je škoda aby nepoznala pravý domov. Potřebujeme pouze najít ty správné lidi, poté už to půjde samo a Meysynka to jistě zvládne.

Meysy je jeden z 12 pejsků zabavených v Prunéřově kde žili v otřesných podmínkách.
 Jako ostatní pejsci je i Meysy plachá a málo socializovaná. Neumí na vodítko a plno věcí se musí naučit. Vhodná k domku se zahradou. Stáří 2 roky.
 Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: psiutulek-chomutov@seznam.cz, tel., 732248960