Úžasná Čekanka od opuštěného domu - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

16 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 16 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Čekanka, dokonalá, ale smutná psí dáma, mix labradora. Mám 8 let (ale jsem úplně zdravá a fit), 27 kg.

Mí původní páni se z našeho domu odstěhovali, s sebou si mě nevzali, nechali mě opuštěnou, samotnou na zahradě. Párkrát se za mnou byli ještě podívat a dát mi trochu granulí. A pak? Už nikdy jsem je neviděla… Byla jsem moc smutná, nechápala jsem, co jsem udělala špatně. Mám obrovské srdce, úžasnou povahu, tak proč? Nyní čekám v dočasné péči u Prahy na pána, který mě již nikdy neopustí.

Zprvu se trošku bojím, ale jakmile zjistím, že mi nic nehrozí, na člověka se zafixuji a jsem jako ocásek :) Jsem moc vděčná za každé pohlazení, procházku a dobré jídlo. Jéé, a když mi dočasní pánečci ukázali, co je to sedačka, šťastně jsem se začala válet po zádech a zpět na místo se mi nechtělo :)

Doma se chovám tiše, nic neničím, hygienické návyky mám. Nechám se sebou i manipulovat – sprchování, utírání paciček,… I na pana doktora jsem byla hodná :) Dobroty si beru jemně, na vodítku mě mohou vodit i děti. Miluji procházky, ráda si i pohraji.

Pejsky mám ráda. Nyní mám tři psí kamarády (malé i velké, psa i fenky).

Budu spokojená jako mazlík v domě s přístupem dovnitř (ne kotec ani bouda, ne sama celé dny na zahradě), ale i v bytě. Vhodná i ke starším lidem a dětem.

Jsem úplně zdravá, kastrovaná, čipovaná, očkovaná.