JONÁŠ veselý střapáček ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Pyrenejský ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Tábor, Čekanice
Region: Jihočeský
Datum nálezu: 04.11.2015
Akt. umístění: Útulek pro nalezené psy v Táboře
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Jonáš je krásně originální pes, takový veselý a energický samorost s lehce bázlivou dušičkou. Již našel ztracené sebevědomí a začal si užívat život. Hodí se na zahradu, kde se nebude muset složitě vypořádávat s novými situacemi. Na vodítku již chodí rád a zvládá procházky s cizími lidmi. Dělá krásné pokroky každý den, ale cvičilo by se mu lépe, kdyby byl doma a měl nového pána jen pro sebe.

Majitel by měl mít zkušenosti se psy a s jejich výcvikem. Jonáš je chápavý a naučí se vše, co bude třeba, ale klíčová je trpělivost, laskavost a důslednost.

Za dobroty je o něco šikovnější ;-) Takže cesta k jeho lásce a důvěře vede přes žaludek.

Převýchovy Jonáše se ujala Kateřina Zíková - Psí hotel a nápravné Centrum AGÁTA. Dělají skvělé pokroky každý den. Kateřina může Jonáškovi pomáhat i v novém domově. www.psihotelagata.cz

Asi by se asi dalo říct, že je Jonášek kříženec psa a koštěte :-). Ale pokud budeme hledat podobu, mohl by mít v předcích nejspíš pyrenejského ovčáka. Ale je to prostě jednoznačný originál.

Kastrovaný, očkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům.

Byl nalezen v Čekanicích společně se psem, který u nás dostal jméno Matěj. Ukázalo se, že kluci na sebe nejsou příliš fixování. Každý již bydlí ve svém kotci, proto mohou do adopce zvlášť (ale i spolu), stále chodí na společné procházky a Jonáš dodává odvahu Matějovi.