DAN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 10 Icon: Velký (61 cm a více)
Dobrman
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 04.10.2014
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

Dan je mladý velký pes budící respekt. Je klidný a hodný. Vhodný k RD. Nevhodný k úplně malým dětem. Občas má problém s některými pejsky, takže bychom ho doporučili spíše jako jedináčka.
Dan byl umístěn do adopce, kde po cca půl roce pokousal manželku pěstouna, a protože se ho paní začala bát, tak nám byl bohužel vrácen zpátky. Po vysvětlení celého incidentu jsme však i s pěstounem dospěli k názoru, že se jednalo o souhru špatných náhod, protože Dan nemá vůbec tendence se projevovat jakkoli agresivně. Jediné, co má ve zvyku je "chňapat", když jde o jídlo, takže pokud byste Dana nechtěli jen jako venkovního psa, ale i s přístupem do domu, tak bychom doporučili být obezřetní při jakýchkoli příležitostech při jídle :)

fotogalerie: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.979108952131932.1073742066.174396225936546&type=3


*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o námi nabízeného pejska proto, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145. Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: httpa//www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/:::http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145