Amy - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tety v akci

Podrobný popis

Amy je 4 letá kříženka Border colie a Německého ovčáka, veselá holčička nyní už v kondici připravena jít do nového domova. Má ráda lidi, mazlení a pejsky po seznámení. Přejeme si pro ní domek se zahrádkou a aktivní rodinku, v dočasné peči se setkala i s dětmi. Je velmi energická, na vodítku už skoro netahá, kočenky baští. Je kastrovaná. 

Rádi bychom pro ní domek se zahrádkou s přístupem dovnitř, Amy je upovídaná, takže raději v méně zastavěné lokalitě :)

Amy o sobě: Jmenuji se Amy. Moje dočasná panička mi taky říká miláčku, beruško, holčičko...ale občas i ty potvoro jedna (to když se zrovna chystám honit kočičky, vždyť je to přece strašná prča :) . A tahle panička mi pořád slibuje, že už určitě brzy najdu domov nastálo a už nikdy nebudu muset být v kotci. A budu si lítat po zahrádce, protože to já totiž hrozně zbožňuju :) Ráda bych tam měla i nějakého psího kámoše, se kterým bych dováděla a vymýšlela lumpárny. A míčky...ty já prostě miluju, aportky - to je moje. Jsem prostě mladý divoch a byla bych ráda za aktivní páníčky. Jsem ale taky poslušná, to abyste si nemysleli, že jsem nějaký mlaďoch nevycválaný. Už rok čekám, zda se někomu zalíbím...a teď je šance. Najdu už konečně své doma? Věřte mi, že svoji rodinu budu milovat nade vše

Dočasný pobyt Amy se nachází ve Skřivanech u Nového Bydžova. Do adopce půjde očkovaná, čipovaná, odčervená s řádnou adopční smlouvou a uhrazením části zmíněných veterinárních výloh. Bez čehož bychom nemohli dále pomáhat dalším.

Naši svěřenci NEJSOU určeni k reprodukčnímu cyklu ani k úvazu u boudy! U feny požadujeme kastraci.

Pro adopci volejte tetu Moniku 731 47 88 67