Twigy

Pohlaví

Pes

Věk

2 měsíce

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 2m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Bohumín
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 05.07.2025
Akt. umístění: Útulek Bohumín
Evidenční číslo: 1090
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Twigy vyhlíží skvělý domov! I když je to takový prcek, hezky se s ním pracuje, je vnímavý, dobře motivovatelný. I na vodítku už chodí hezky. Je kontaktní, nebojácný a jako každé štěndo je zvídavý a touží po hraní a čase, který může aktivně strávit s člověkem. Pak samozřejmě musí následovat čas na odpočinek, který je pro štěně důležitý. :-)

Pro Twigyho hledáme: zodpovědné lidi, kteří si uvědomují, co po všech stránkách obnáší pořízení si pejska - ať už čas se psovi věnovat, poskytnout mu výchovu, dostatek vyžití, mít trpělivost, počítat s finanční stránkou, kvalitní stravou atd. Hledáme rodinu ne na pár měsíců či let, ale na celý život.


Kříženec, pes, byl nalezen bez označení čipem v noci z 5. na 6. 7. 2025 v pivnici Čekárna v Bohumíně. Ev. číslo 1090. Věk v době nálezu: cca 3 měsíce. V dospělosti bude asi středního vzrůstu.

 

V případě zájmu o adopci nás prosím nejdříve kontaktujte přes tlačítko Poptat psa na našem webu nebo do zpráv na Facebooku či Instagramu a počkejte, až se vám ozveme zpět.