Psi k adopci dle regionu na Vaše webové stránky


Kdo jsme

Jsme Nadační fond Psí Naděje a naší prioritou jsou psi v útulcích. Více zde.

Co je sdílecí iframe?

Sdílecí iframe je krátký html kód, po jehož jednorázovém vložení se na Vašich stránkách budou sami zobrazovat a aktualizovat pejsci z celé ČR nebo daného kraje. 

Jak může vypadat nabídka psů z útulků na Vašich stránkách:

Příklad - viz níže je ilustrativní. Rozměry sdílecího iframe (šířku, výšku) Vám vygenerujeme individuálně podle rozměrů Vašich stránek. Podobné okno - rámeček, lze tedy vložit na Vaše webové stránky. Vaši návštěvníci tak mohou shlédnout nabídku psů v útulcích, aníž by odcházeli jinam. Pomozte pejskům najít nové domovy. Někteří pejsci bez zjevného důvodu čekají na nového majitele i 7 let. Jakákoliv propagace tuto situaci může změnit. 

Html kód sdílecího iframe všech psů z ČR - viz výše vypadá například takto:

<div style="background-color: #ffffff; padding-left: 5px; width: 610px;"><iframe width="320" height="240" style="width: 605px; height: 600px;" src="http://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci-iframe-550px" frameborder="0"></iframe></div> 

Příklady sdílecích iframe jinde:

      

Jak umístit sdílecí iframe na Vaše webové stránky?

Stačí když nám napíšete na info@psinadeje.cz a my Vám rádi zašleme sdílecí iframe na míru podle rozměrů Vašich stránek. Současně Vám pošleme krátké instrukce jak sdílecí iframe vložit.

Kontakty 

V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte na 603 119 039 nebo na martin@psinadeje.cz. Další informace o celém projektu naleznete zde.

Příloha: sdílecí iframe psů v útulcích celé ČR s předřazeným rozcestníkem podle krajů:

Na Vašich webových stránkách je možné výpisu všech psů z útulku  předřadit rozcestník, pro který založíte 14 podstránek na kterých budou zobrazeni psi jen daného kraje. Návštěvník tak může například hledat nejdříve pejsky z bezprostředního okolí a následně okruh hledání rozšiřovat na další kraje. Efekty jsou dva:

  1. Navštěvníkovi se na Vašich stránkách skrze volbu kraje dostává lepší služby a tedy se opakovaně vrací
  2. Prohlížením psů v jednotlivých krajích se zvyšuje počet zobrazení Vaší bannerové reklamy

Psi k adopci - celá ČR

Karlovarský kraj Královéhradecký kraj
Ústecký kraj Pardubický kraj
Plzeňský kraj kraj Vysočina
Jihočeský kraj Jihomoravský kraj
Středočeský kraj Zlínský kraj
Praha Olomoucký kraj
Liberecký kraj Moravskolslezský kraj

zpět