Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

Bruno - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 7 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 10.04.2024
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

Bruno

Evidenční číslo 67/24, odložen dne 10.4.2024

Plemeno: labradorský retrívr
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): 1.1. 2017
Datum nálezu: odložen 10.4.2024
Velikost: velký

POKUD MÁTE O BRUNA ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Bruno je krásný představitel čokoládového labradorského retrívra se vším, co k tomuto plemeni patří. Milovník vody, dobrého jídla a lidské pozornosti. Dříve zvyklý žít vevnitř s přístupem ven, poslední dobu byl pouze venku. Určitě ale bude nejspokojenější v domě se zahradou, kde bude součástí rodiny se vším všudy. 

Bruno je nádherný a vyrovnaný labrador, jak se patří. Jeho život je jen o jídle, o mazlení, o hraní si a samozřejmě plavání. Není řeky, potoku nebo rybníku aniž by do něj neskočil a nezaplaval si, to miluje. Stejně jako dlouhé a klidné procházky. Pohyb potřebuje jako sůl, protože je trošku při těle. Takže aktivní rodina, v jisté míře, bude ideálem, který potřebuje. 

Na vodítku chodí hezky, zezačátku táhne, ale po chvíli se zklidní. Má hygienické návyky, stejně tak i základy poslušnosti. Za pamlsek je velmi snadno motivovatelný a učenlivý, takže se rád bude učit i mnoho dalšího. S jinými psy se zatím tváří bezproblémově, ale samozřejmě je vždy potřeba individuálně vyzkoušet. 

V jídle je potřeba udržovat nějaké hranice - je to popelnice a jedl by pořád a pořád, až do padnutí. Nejen kvůli kloubům je potřeba ho udržovat ve formě a zařídit mu balanc mezi kvalitním jídlem, pohybem i odpočinkem. Hlavně mu dopřát klid a pohodlí rodiny, domova, který mu už vydrží na celý zbytek života. Útulek, kde se musí o lidskou pozornost dělit s X dalšími, to není nic pro něj.

Do nového domova bude odcházet očkovaný, odčervený, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a kastrovaný. A samozřejmě velice natěšený na nový spokojený život, který už snad nikdy neskončí. :-)

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/