Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

Tenna - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Křivenice - Horní Počáply
Region: Středočeský
Datum nálezu: 09.03.2024
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 44/24
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Tenna

Evidenční číslo 44/24, nalezena dne 9.3. 2024 společně s fenkou Marthou v Křivenicích

Plemeno: kříženec malého plemene
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): cca druhá polovina roku 2022
Datum nálezu: nalezena 9.3. 2024
Velikost: malý

POKUD MÁTE O TENNU ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

V sobotu 9.3. 2024 byly tyto dvě extrémně plaché, vystrašené fenečky přehozeny do zahrady v obci Křivenice - Horní Počáply. Jedná se o mladé fenky, které jsou obě podobného věku. Příbuzné ale nebudou. 

Tenna je malá kříženka, zřejmě nějakého teriéra. Je poněkud zdrženlivější, bázlivější, ale je to jen počáteční opatrnost. Vrtí ocáskem, nedočkavě přešlapuje, jen aby si k ní člověk sedl a pomalu nechal očuchat. Poté už jde vše stranou - chce mazlit, hladit, sedět v klíně. Prostě být s člověkem, dostat pozornost, po které tak touží. 

Ráda běhá za míčky, za hračkami, objevuje nové pachy, nová zákoutí. Válí se ve vlhké trávě, i kope hlínu ze záhonů. Když ví, že je v bezpečí, tak se nezdráhá projevovat svou radost a nadšení. Opatrnost ji pomalu opouští a ona začíná blbnout. :-) Se správným vedením bude tahle její veselá stránka jistě převládat, až vyhraje úplně. S ostatními psy je naprosto bezproblémová, jen nemá ráda hyperaktivní otravy - ale i ty si umí "mateřsky" srovnat.

Na vodítku chodí hezky, drží se člověka, ale i ráda objevuje. Procházky zbožňuje. Stejně jako vyvalování se v pelíšku. Hygienu zvládá krásně, je moc šikovná a sama si řekne, když potřebuje ven. Je to malé zlatíčko, které touží po svém vlastním domově, po své vlastní rodině, pro kterou bude vším. Ona si to zaslouží.

Domů bude Tennička odcházet vykastrovaná, očkovaná, ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům. Samozřejmě také pracujeme na psychickém zotavení a tak pevně věříme, že domů bude odcházet jako veselá a komunikativní psí holčička, která bude nové rodině dělat jen radost. :-)

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/