Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

velký mazlík Roxík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Roxík, mám asi 9 let a 25 kg, ale nelekejte se, jsem stále akční a vitální pejsek. Žili jsem se psím kamarádem a postupně jsme našim lidem byli stále více na obtíž. A tak se stalo, že se o nás lidé přestali starat. My, pejsci, jsme odkázaní na své lidi. Dáme jim celé srdce, důvěru, lásku... A oni se nám odvděčí takto. Doteď mě to moc mrzí, ale protože jsem skvělý pes, na lidi jsem nezanevřel a věřím, že mě to krásné ještě čeká. Nyní čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi a prosím o domov.

Lidi miluji, včetně dětí, jen je třeba dávat pozor, abych je samou radostí neporazil. Rád se mazlím, chodím na procházky (ale stačí mi i zahrádka). V autě jsem hodný, mohu s Vámi i na výlet. Prostě, kamkoli, jsem super parťák pro vše. Hygienické návyky dodržuji, o samotě jsem hodný, neničím, nepláču. Běžnou manipulaci snesu, jen pana doktora jsem se bál.

Fenky snesu, rozumné psy také. Kočkám ublížit nechci, ale proháním je.

Hledám domov v bytě nebo v domku, ale pouze uvnitř.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.