Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

Betty - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Velký Borek
Region: Středočeský
Datum nálezu: 16.03.2024
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Betty

Evidenční číslo 54/24, nalezena dne 16.3. 2024 schoulená před poštou ve Velkém Borku

Plemeno: kříženec malého plamene
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): cca 2016
Datum nálezu: nalezena 16.3.2024
Velikost: malý

POKUD MÁTE O BETTKU ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Bettynka byla nalezena schoulená před poštou ve Velkém Borku. Ač měla ostříhaný upravený obličej, zbytek těla byl pokrytý dredy. Špatně se pohybovala, špatně se vylučovala - jeden velký dred ji obalil jako do krusty a pohyb v tom byl opravdu náročný. Také má bouli na krku a na bříšku. 

Jedná se o neuvěřitelně hodnou a vděčnou holčičku. Celé stříhání absolvovala s hlavičkou nahoře a upnutým pohledem na nás. První den celý jen prospala, nic ji nevzbudilo, tak byla vyčerpaná. Nyní už začíná vrtět ocáskem, běhat za námi, bez srsti se jí ulevilo a je to vidět na každém kroku. 

Absolvovala dvě náročné operace, které bez komplikací zvládla a nyní ji už snad čeká jen to dobré a krásné. Žádná bolest, žádná omezení. Jen vlastní domov, vlastní rodina a krásný zbytek života. 

Bettynka je velmi hodná fenka. Je naprosto oddaná člověku, důvěřuje celým svým srdcem a žije v domnění, že ji člověk vždy chce jen pomoci - i proto je tak snadné jí ublížit a nás moc mrzí, čím si prošla. Moc ráda chodí na procházky, které si naplno užívá. Nové pachy, místa, lidi, psí kamarádi.To vše ji moc baví a spokojená pak zbytek dne tvrdě prospí v měkkém pelíšku. Betty když spí, tak prostě spí a jen tak něco ji nevzbudí. :-D

Není vhodná do rodiny s malými dětmi nebo k velmi aktivní rodině. Má ráda svůj klid, pomalejší tempo a spíše jen tak "proplouvat" životem než se za něčím hnát. Rozumná a rozvážná, to je ona. Hygienu má zvládnutou na jedničku, na vodítku také chodí krásně a v jídle není vybíravá. Se psy je naprosto bezproblémová, jen již nemá zapotřebí nechat si líbit nějaké hyperaktivní "útuoky" od aktivních psů, tak těm se vyhýbá. 

Domů půjde Bettka vykastrovaná, zcela zahojená (pokud nebude řešeno jinak), očkovaná, odčervená a ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům. Hlavně už aby našla domov, který ji bude tím pravým a posledním. 

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/