Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

Martha - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Křivenice - Horní Počáply
Region: Středočeský
Datum nálezu: 09.03.2024
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 45/24
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Martha

Evidenční číslo 45/24, nalezena dne 9.3. 2024 společně s fenkou Tennou v Křivenicích

Plemeno: kříženec malého plemene
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): cca druhá polovina roku 2022
Datum nálezu: nalezena 9.3. 2024
Velikost: malý

POKUD MÁTE O MARTHU ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

V sobotu 9.3. 2024 byly tyto dvě extrémně plaché, vystrašené fenečky přehozeny do zahrady v obci Křivenice - Horní Počáply. Jedná se o mladé fenky, které jsou obě podobného věku. Příbuzné ale nebudou. 

Martha je zajímavá kříženka malého plemene, možná pudlíka nebo něčeho podobného. Když jsme ji nalezli, měla kůži celou lupenitou, suchou i mastnou zároveň. Srst byla zadredovaná, smrdutá. Nyní je ostříhána z nejhoršího a když se bude člověk o její chloupky / vlásky starat, určitě to bude její chloubou. :-) 

Jedná se o velmi komunikativní psí holčičku - neustále chce chovat, hladit, mazlit, nosit. Miluje lidskou pozornost a když je sama, pláče nebo alespoň "zpívá". Nejedná se o štěkot jako takový, opravdu to spíše připomíná jakýsi zpěv. Když v kotci bydlela s dalšími psy, poměrně rychle se vždy uklidnila, ale samota opravdu není pro ni. Proto bude vhodná do rodiny, kde s ní bude často někdo doma nebo ji bude aktivně zapojovat do většiny aktivit nebo bude mít alespoň dalšího psího parťáka. Určitě by ocenila v rodině i děti, které opravdu miluje. Aportuje míčky, klacíky, pískací hračky.. 

Na vodítku chodí hezky, drží se člověka. Hygienu zvládá tak na 90%, je potřeba to ještě dotáhnout k dokonalosti. Sem tam se stane, že ji loužička uteče. Také občas učůrne, když se vítá s někým, koho má ráda. Je to prostě malá potvůrka, která neměla v životě moc štěstí a nepoznala, jaké to je milovat a být milována. Až tohle všechno dožene a pochopí, bude z ní úžasná společnice do pohody i nepohody. :-)

Domů bude Martička odcházet vykastrovaná, očkovaná, ošetřena proti vnějším i vnitřním parazitům. Samozřejmě také pracujeme na psychickém zotavení a tak pevně věříme, že domů bude odcházet jako veselá a komunikativní psí holčička, která bude nové rodině dělat jen radost. :-)

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/