Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

mazlivý smíšek Edík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Edík, mám 10 let a 23 kg. Žil jsem s dalšími dvěma psími kamarády (fenou a psem). Dozvěděli jsme se, že pánečci se stěhují a že musíme pryč... Na tento den vzpomínám jako na moc smutný. Nechtěl jsem měnit prostředí, přijít o své kamarády. Ale stalo se. Putovali jsme do útulku, odkud jsem poté já odjel do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Prosím, adoptujte mě, dejte mi jistotu, lásku. Stonásobně Vám jí oplatím.

Jsem stále aktivní, moc hodný, mazlivý „vrtiocásek“, milující lidi. Nezkazím žádnou legraci. Hygienické návyky dodržuji, když jsem s druhým psem/fenou, o samotě neničím, neštěkám. Když jsem úplně sám, mohu poplakávat. Poslouchám, umím i pár povelů a na vodítku chodím hezky. S jízdou v autě také nemám problém. Na veterině jsem nepotřeboval ani košík, spíš jsem chtěl všechny pusinkovat :-) Manipulaci tedy snesu.

Mohu i k rozumným dětem. Feny snesu, rozumné psy také. Ke kočkám vhodný nejsem.

Domov hledám pouze uvnitř!!!, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.