Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

CASSEY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Cassey a jsem roční, překrásná Bull slečna. Doma mi to nějak nevyšlo, tak hledám štěstí u tety v dočasce a přeju si nějakou prima, akční rodinku, se kterou se nebudu nudit. Když jsem přijela, byla jsem trochu oplácaný stvoření, bez valný výchovy, ale s tetou jsme zamakaly na figuře i vychování a jdu se tady ucházet o ty pravý pány.
Jsem už ve skvělý formě, nasvalená fešanda k pohledání, temperament mi srší z každý buňky v těle a samosebou umím, jako každej správnej Bull "zakokrhat", jak to umíme, jen my. Lidi miluju všechny bez rozdílu, jsem velkej mazel, co vyvaluje břicho na pořádný podrbání a taky jsem nadšená z každýho dovádění, her, přetahování a sportu. Energii a elán můžu přehrabovat vidlema, takže potřebuju určitě, aby se mnou nová rodiny měla velký aktivní plány a já pak budu ve svym živlu. Hledám Bull nadšence, milovníky svalovitejch dam, co mě hezky zapřáhnou a taky nikdy nepřestanou cepovat a milovat zároveň, vaše Cassey."

Cassey je roční Bull fena, velká krasavice a silná, sebevědomá holka. Dostala se k nám od majitelů, kteří na ní jaksi neměli ty správný "koule" a čas. Pobyla si chvíli na psím hotelu a pak se plynule přesunula mezi dočaskové pejsky. Cassey je velmi akční fena, je středně velká, váží 23 kilo. Nyní je již pěkně osvalená, fyzicky zdatná a připravená na ten pravej životní závod. Má velmi mnoho energie, elánu a chuti do práce a sportu, potřebuje energické, aktivní a sportovně založené majitele, kteří ji zahrnou láskou, nepodcení správnou výchovu a budou s ní ideálně dělat nějaké psí Bull sporty apod.
Miluje hračky, přetahovadla, je šťastná, pokud se jí věnujete a má především opravdu dostatek vyžití a fyzické aktivity. Je hodná, lidi milující, velký mazel a rozhodně bude ráda, jako jedináček, nebo pouze k vyrovnanému většímu psovi, protože obecně psy ani feny moc nevyhledává a nemusí. Ač je to miláček lidí a rozhodně není k lidem nijak problémová, potřebuje zkušené majitele, ideálně s Bull plemeny, nehodí se k malým dětem, které by svou energií a silou, mohla nechtěně porazit apod.
K ostatním zvířatům se nehodí, je potřeba s ní i nadále trenovat socializaci a důslednou výchovu.
Cassey hledá vhodnou, trvalou a stabilní rodinu, která jí nezklame, bude se jí hodně věnovat a bude jí fyzicky stačit.

Cassey je odblešená, odčervená, očipovaná a kastrovaná a vakcinovaná. Do adopce půjde po přechozí návštěvě, po dohodě s její dočasnou tetou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se u Jílového u Prahy. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz. nebo formanovar@seznam.cz, nebo volejte na 777 310 185 Za fotky moc děkujeme https://www.facebook.com/ester.kuklova.31