Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

JESSIE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

,,Stalo se to, co jsem nikdy nečekala. I mně se zhroutil svět a život se mi obrátil vzhůru nohama. Všechno, na co jsem byla zvyklá, bylo najednou pryč. Musela jsem odejít od své milované rodiny ???? Několik dní jsem naříkala a nerozuměla tomu, co a proč se stalo. Jsem v dočasné péči a už smířená s tím, že se domů nevrátím. Strejda a tety by si pro mě přáli milujícího páníčka a krásný domov ???? Moje jméno je Jessie, nedávno jsem oslavila 7 let, miluji procházky a moc ráda běhám. U předchozí rodiny jsem sice žila se psím kamarádem - ale jako jedináček budu šťastnější já a vy taky. I v dočasce mám další 3 fenky, ale není to úplně ideální. Jsem totiž někdy majetnická, dominantní a tvrdohlavá. Potřebuji řád, jasná pravidla a důslednost. Dosud jsem rostla jako dříví v lese a když se mi budete věnovat, jsem učenlivá. Vhodnější by byl pro mě domek se zahradou (samozřejmostí je spaní uvnitř v teple a vycházky mimo pozemek). Někdy jsem totiž hlučná - kňučím a "kokrhám", jako správný bull. O samotě jsem ale tichá a neničím. Cestu autem zvládám v pohodě a jsem v klidu. Hledám milujícího člověka, který mě zahrne láskou a já ji moc ráda vrátím. Jsem milá, mazlivá, citlivá a svým páníčkům celým srdcem oddaná.

Pokud tedy hledáte milující parťačku, se kterou si užijete venku spoustu zábavy - ale zároveň s vámi bude umět proležet čas třeba u televize, pak jsem to právě JÁ. Umím se přizpůsobit režimu člověka. Strejda mi říkal, že má trochu obavy, protože nejsem zrovna nejmladší, občas mám svou hlavu a ještě jsem Bull kříženka, které domov hledají hůře a fornty se na nás rozhodně nestojí.
Ale já věřím, že se najde ten pravý člověk a moje láskyplná povaha ho naprosto okouzlí. Vaše Jessie“.

Jessie je sedmiletá akční Bull fešanda a váží 23 kg. Dostala se k nám od majitelů, kde žila s dalším psem, ale je to spíše rozený solista. Na procházkách některé pejsky vyštěkává, doma na ostatní žárlí a pána chce jen pro sebe, k fenám nevhodná, s vyrovnaným psím samcem, pod vedením zkušenějšího člověka, by to jistě zvládla. Bude milovat svého pána nebo paničku, kterým bude oddanou přítelkyní, miluje procházky a vyžití venku, umí základní povely.

Má ráda společnost člověka a je mazlivá. Pro Jessie bychom si přáli někoho, s kým by mohla trávit co nejvíce času na procházkách a výletech. Jessie potřebuje milujícího jednotlivce či rodinu, co ji už nikdy neopustí. Kde bude považována za právoplatného člena a bude zahrnuta láskou, kterou si bezpochyby zaslouží. K dětem je Jessie vhodná pouze k větším a rozumným.

Jessie je odblešená, očkovaná, odčervená, čipovaná a kastrovaná. Do adopce půjde po domluvě a návštěvě v novém domově, podpisu adopční smlouvy Dočasek DeDe a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Ústí nad Labem. Informace o Vás a vašich podmínkách pro Jessie pište prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705. Za krásné fotky mockrát děkujeme Šárce Ondryášové.