Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

BAILEY

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Když mi byly 2 měsíce, dostal jsem se k tetě do dočasek od páru bezdomovců. Jako krásné, roztomilé psí miminko, jsem našel rychle domov, ale znáte to, přišly děti, já byl nerad sám, musel jsem jít o dům dál. Pobyl jsem si opět u dočasné tety, tentokrát skoro dva další roky a znovu jsem našel štěstí, domov a lásku u skvělé paničky.
Jako bych byl začarovaný, stojím tu opět po dvou letech před vámi a bez domova, sedmiletý, ale stále aktivní, veselý a hravý kluk.
Jmenuji se Bailey a znovu toužím najít člověka mého srdce. Miluju lidi, jsem velký mazel, rád si hraju a dovádím, zbožňuju lítání po zahradě a především potřebuji přítomnost svého člověka. Budu - li stále s vámi, budu nejštastnější psí stvoření pod sluncem. Jsem hodně vázaný na svého člověka a samotu nemám rád. Proto bych uvítal bydlení v domě se zahradou, o samotě v bytě, delší dobu nezvládnu, to bych plakal a štěkal.
Mám rád pohyb a vyžití venku, ale stejně tak si rád doma polenoším na gauči a nechám se drbat, jsem velký mazel a můj člověk je pro mě středobod vesmíru.
Ovládám základní povely i poslušnost, jsem šikovný, bezproblémový a vychovaný, čistotný.
Se psy problém nemám, ale budu rád, když budu spíš jedináček, kteří si všechnu vaši lásku, nechá jen pro sebe, váš Bailey."

Bailey je 7letý fešák, kříženec boxera a staforda, který je akutálně u nás v dočasce již potřetí. Váží 23 kilo, je to středně velký pes, který dokáže být stále hravý a akční, jako štěně.
Bailey miluje lidi a jeho láska k nim, se mu v každé adopci stala osudem.
Přesto, že své páníčky miluje nadevše, touha po jejich stálé přítomnosti, dříve či později, vždy vedla k tomu, že se ho jeho majitelé vzdali. Bailey je nerad sám, proto mu hledáme majitele, kteří by ho mohli mít sále bok, po boku.
Je to vychovaný, pohodový pes, miluje vyžití venku, dovádění, hračky a přetahovadla. Rád se mazlí, užívá si procházky, výlety, rád plave a je zvyklý i na koně. Zvládá cestování autem, MHD, chůzi na vodítku. Doma vzorný, čistotný a velmi milující pes.
Se Psy nemá vetší problém, většinu z nich ignoruje, nebo si chce hrát, ale někdy mu samozřejmě nějaký nemusí sednout.
Bude nejspokojenější jako jedináček, který bude dělat stálou společnost svému majiteli. Bailey nemá problém s dětmi, takže větší, rozumné děti, problém nejsou.
Hledáme pro něj novou, již snad konečně trvalou rodinku, která ho již neopustí, bude se mu věnovat a zahrne ho láskou, ale také s ním stále bude trenovat i již zvládnutou poslušnost a výchovu.
Je vhodný do domku se zahradou, v bytě může bydlet také, ale nezvládne delší samotu.

Bailey je odčervený, kompletně vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný. Do adopce půjde ke vhodným majitelům, po předchozí návštěvě v dočasné péči v Nepomuku u Plzně, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Dočasky De De z.s. Pište informace o vás na mail : dipu@seznam.cz, nebo 602 259 705.

Za fotky moc děkujeme
@pavel kupcik a
@petra badurova