Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

Barney - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 8 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Voříškov z.s.

Podrobný popis

ESTERNÍ ADOPCE - nenachází se v útulku ale u původní majitelky v Kostelci nad Černými lesy.
Barney je kříženec labradora s velkým kníračem. Dle očkovacího průkazu se narodil 4. 4. 2015, takže mu teď v dubnu bylo 8 let. Z knírače má stavbu těla - delší a štíhlé těl, podlouhlý čumák. Srst a celkový vzhled spíše připomíná labradora.

Je ve skvělé kondici. Zatím žádné potíže nebyly, kromě uší. A to mi bylo řečeno veterinářem, že psi, kteří mají spadlé uši na to trpí. Nicméně, stačí kapky z lékárny pro psy, takže nic náročného.

Je to pes venkovní. Dovnitř vůbec nechodí, je na zahradě. A já s ním chodím každý den do lesa. V zimě je to 30 - 45 min, v létě jsme tam i 2 - 3 hodiny-:) Miluje jízdu autem. A to doslova.

Nicméně, povahově je velmi adaptabilní. Jen s námi se stěhoval 2 - teď je s námi ve třetím bydlení. A občas jsme ho dali i do psího hotelu, když jsme letěli na dovolenou. Všechno zvládal perfektně. Takže věřím, že i když je doteď venkovní, nebude mít problém adaptovat se případně na "vnitřek", kdyby se dostal k někomu s jiným nastavením, než jsme my.
 
Jinak je velmi srdečný. Prakticky každého vítá, vrtí ocasem - rozhodně to není hlídač-:) 
 
Neštěká, jen zcela výjimečně. 
 
Poslouchá na povely: Noha, sedni, zůstaň, čekej..... prakticky poslouchá na slovo. Když jsme v lese, je na volno a vždycky přijde. Je zvyklý si mě kontrolovat. 
 
Původní majitelka se potřebuje odstěhovat do bytu a ráda by Barneymu mu zajistila nové bydlení s někým, kdo ocení jeho skvělou povahu a budou se vzájemně radovat ze společné přítomnosti.
 
Chcete-li výborného společníka, volejte paní Markétu 734 442 601