Zpět na výpis
Vygenerováno portálem

BRUNO

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Ostrava
Region: Moravskoslezský
Akt. umístění: Psí sen o.s.

Podrobný popis

Důležité upozornění! Pro naše svěřence hledáme domovy pouze uvnitř s možností přístupu ven, a kde budou vzatí jakožto právoplatní členové rodiny. Žádné kotce, boudy, případně pobyty pouze, nebo výhradně venku, či jako ostrahu vašeho majetku! Pokud respektujete tuto informaci, můžete se již věnovat výběru vašeho budoucího miláčka. Děkujeme za pochopení!

Bruno ❤️ asi tak 9-letý bullí kluk, co hledá stabilní domov, kde porozumí povaze a potřebám. Jeho první rok života je zahalen tajemstvím. Najednou se zjevil jako pes bez domova na ulici. Majitel neznámý a nikdo ho nehledal. Z kotce, kde byl ubytován, byl zanedlouho adoptován do rodiny. Zřejmě pouze pro svůj atraktivní vzhled. Že je to plemeno pro zkušené ruce, jim bylo úplně fuk. Tam žil celé dva roky prakticky na řetězu, protože jako začátečníci nezvládli jeho temperament, výchovu, a zřejmě čekali, že se na řetězu "umoudří".

Nyní Bruno bydlí už více než 4 roky v psím azylu a znovu hledá domov. Ne ledajaký. Ale takový, kde ho budou učit a vychovávat z něj poslušného psa. Na něj nesmíte tvrdě a zhurta. Tím s ním nic nespravíte. On potřebuje laskavý a pozitivní přístup, důsledného pána a opravdu jistotu, že je milovaným přítelem rodiny. On musí cítit, že u Vás je opravdu doma napořád. Je to inteligentní a učenlivý pes. Ovládá základní povely a na vodítku netahá. Ke psům a fenkám je snášenlivý, i přesto ho doporučujeme jako jedináčka.

BRUNOVI je sice 9 let, ale je to pořád takové štěně, hodně temperamentní, těší se ze života, je mazlivý, miluje jídlo, pamlsky. V kohoutku měří 55 cm a jeho váha je okolo 35 kg. Je kastrovaný a zdravý - potřebnou nedávnou operaci nohy zvládl a skvěle se z ní zotavil. Do nového domova půjde očkovaný, odčervený a čipovaný. ❣️ HODNĚ ŠTĚSTÍ BRUNO. SNAD KONEČNĚ NAJDEŠ SVOJE DOMA, KTERÉ SI TAK MOC ZASLOUŽÍŠ❣️

Pokud se vám Bruno líbí, prosím napište nám info o sobě, o vaší rodině a co můžete Brunovi nabídnout, preferujeme formou sms na telefonní číslo +420606175317. V krajním případě použijte mail hupina@seznam.cz   ...   

NA BRUNA PIŠTE POUZE VÁŽNÍ zájemci, kteří máte zkušenosti!!! Vhodným zájemcům se ozveme zpět! Nezáleží na tom, kdo se ozve první!

Zároveň vás prosíme o trpělivost, jsme dobrovolníci, chodíme do práce a po práci se věnujeme pomoci psům v nouzi. Budeme se snažit vás kontaktovat zpět v co nejkratší možné době. Vzhledem k množství pejsků a zájemců, toto může trvat i 3 dny. Děkujeme za pochopení.

Důležité info ohledně adopčního poplatku, kastrace a zasílání infa a fotek o pejskovi!

Rádi bychom, abyste věděli, že si vemi vážíme Vašeho zájmu o pejska v nouzi a Vaší energi pomáhat. Proto je dobré ještě před výběrem pejska a konečným rozhodnutím o adopci připomenout nejdůležitější informace, které napomohou předejít opakovanému zklamání psa návratem do útulku a také případnému nedorozumění. Prosím řádně přečtěte níže napsané.

Adopční poplatek, kastrace a povinnost posílat organizaci, případně dočaskáři, min. 2 x – 4x ročně fotky, videa pejska a zprávy o pejskovi, jak se mu daří, zda je vše v pořádku a to po zbytek života psa. Takto zachránění psíci, potřebují skutečně stabilní milující rodinu a proto je nutné pravidelně podávat Info. V případě jakýchkoli problémů týkajících se budoucnosti psa, jste také povinni vždy informovat útulek, či organizaci, od které jste si pejska adoptovali.

Vždy je nutné uhradit adopční poplatek, Dobrovolné organizace vynakládají nemalé finanční prostředky na pomoc a záchranu zvířat v nouzi a mohou pomáhat pouze díky sponzorským darům. Adopční poplatek je součástí podmínky adopce.

Pokud není zvíře vykastrované a není jiný důvod proč nekastrovat, (sdělí vžy konkrétní útulek), tak se nový majitel smluvně zavazuje zvíře vykastrovat.

Prosíme, respektujte vše zmíněné, vyhneme se tak oboustrannému nedorozumění a NIKDY nezapomínejte, že toto vše děláme společně pro spokojený život pejska, který si už minimálně jednou prožil zklamání! Velice Vám děkujeme za respekt, trpělivost a pochopení!