Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

TESSIE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Mé jméno je Tessie a narodila jsem se v množírně jako kříženka čivavy. Jsou mi 3 roky a vážím 3 kila. Jako každý pejsek z množírny jsem poprvé poznala až u tety, co je to láska, péče a zázemí a ze všeho jsem byla velice vyděšená. První týdny jsem nevylézala z úkrytu a moc jsem se bála. Postupně jsem se, hlavně díky ostatním pejskům a trpělivosti tety, trochu více osmělila, ale trvalo dlouho, než se ze mě stal tety věrný ocásek.
K cizím lidem jsem stále nedůvěřivá a rozhodně si mě na poprvé nepohladíte, potřebuji čas a získat důvěru, abych ve svém srdíčku i v duši, měla dalšího člověka.

Ráda se chovám, mazlím a nosím, vše je pro mě nové, takže počítejte s tím, že nebudu hned fungovat jako normální pejsek. Doma se venčím na podložku, ale už zvládám i procházku venku na bezpečných kšírkách. Manipulaci zvládám bez problémů, tulím se k tetě v posteli, pejsky mám ráda, vždyt jsem na psí společnost byla zvyklá celý život, takže kámoši pro mě budou jistě přínosem i oporou. Ráda poznám laskavou rodinku, se zkušeností s pejsky z množíren, kde mě budou milovat celý život, vaše Tessie." Tessie je fenečka z množírny, kříženka čivavy, krásná maličká a nežná holčička.

Je to klasický množírenský pejsek, který vše teprve poznává a samozřejmě je bojácná a opatrná. Všechno a všichni jsou pro ní nové a proto pro ni hledáme majitele, kteří již s pejsky z množíren zkušenosti mají. Zvládne už venčení venku na bezpečných kšírkách, doma se venčí na podložku, kde je čistotná. Je to mazlíček a něžná křehká dušička, velmi hodná a mazlivá, vděčná holčička, potřebuje vlídné trpělivé zacházení, spoustu času na získání důvěry a začlenění do běžného života. Je vhodná k dalším pejskům, na které je zvyklá, k dětem jen velkým a rozumným. Tess potřebuje bydlení ideálně v domku se zahrádkou na klidném a bezpečném místě, není vhodná do rušného a frekventovaného prostředí. Je to miláček, co potřebuje hodně času zvyknout si na vše nové, doma neštěká a nic neničí, zamilujete si jí okamžitě.

Tessie je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná s ošetřenými zoubky, očkovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v Praze (ideálně více návštěv), po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s.

Návštěva možná po dohodě v dočasné péči v Praze, info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705. Za fotky děkujeme

https://www.facebook.com/nikol.strosova