Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

FREDÍK

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuju se Fredík a rád bych konečně odfrčel domů. Jsem správnej, úžasnej jezevčí kluk, je mi kolem 6ti let a všichni si mě okamžitě oblíbí.
Jsem maličkej neposeda, rozkošný zlatíčko, co miluje nadevše svýho páníčka, děti, nejvíc ale mazlení a tulení pod peřinou.
Miluju všechny lidi a všechno kolem, jsem veselej, pořád dobře naloženej a taky mám stále úsměv ve tváři. Jsem zvědavej a aktivní kluk, co má rád všechny procházky, výlety, když se něco děje a teta mi říká " motorová myš."
S pejsky nemám žádný problém a vyjdu skoro s každým, fenečky zbožňuju nejvíc, a to i vetší. Jsem stále v pohybu a všude možně šmejdim, potřebuju hodně aktivní páníčky, kteří žijou akční život, protože lenošení není pro mě.
I když mám nízkej podvozek, moje čiperný nožičky, budou kmitat s váma na každým výletě, miluju procházky a hlavně být stále s váma.
Rád bych našel prima veselou rodinu, čekám už dlouho a na vánoce bych si přál svůj vlastní pelíšek ve vlastní rodině.
váš Fredík."

Fredíček je 6,5 kila čisté lásky, milý, energický jezevčíček, asi 6 let starý.
Je to motorova myška, veselé torpédo na procházkách i na zahrádce. Se svými páníčky se bude rád mazlit, noruje se pod ruce na drbání, pod hlavu na pusinkování. Spinká přitulenej na polštáři, kouká na televizi přitulenej na gauči, ale nechce se chovat jako miminko. Jakmile se zvednete, vyletí jak tryskomyš, nadšený a natěšený, že se jde cokoli dělat.
Miluje procházky v přírodě, v lese, kde je spousta vůní a klid, ruch města nemá rád. Je to vesnický kluk, který si sebejistě ochrání svojí zahrádku, kterou nutně potřebuje.
Fredík má rád i hodné děti, se kterými si vydrží hodiny hrát, umí - li se k pejskům chovat.
Může jít k jiné fenečce, velké i malé, a i k jiným pejskům, je ale žárlivec a bude je odstrkovat z paniččina klína. Nikdy se ale neožene ve zlém.
Určitě NE kočky, hlodavci, drůbež, jiná domácí zvířátka bude Fredík lovit.
Rád jezdí na výlety autem, zvládá autobus i vlak, ale nemá moc rád náhubek a umí to zpěvem dát najevo.
Hygiena doma 100%. Když zůstane úplně sám tak si poštěká, když má ale psí parťáky, tak spinká a je úplně v klidu.
Je veliký průzkumník, takže správně dotažený obojek nebo bezpečný postroj a permanentně na vodítku musí být samozřejmostí.
Stejně tak i dobře oplocená zahrada a obezřetnost při otevírání branky, byť jen na chvilinku, Fredíček proleze i malou škvírkou mezi nohama, je podmínkou.
Fredy se hodí k zodpovědným majitelům, k milovníkům špagetek, potřebuje hodně pozornosti, vyžití venku a hlavně mazlení a kontaktu. Fredík je odblešený, odčervený, čipovaný, vakcinovaný, kastrovaný.

V minulosti prodělal zlomeninu pánve, která je již zcela zhojena a k ničím nemá problém, ani s delšími výlety. V případě jakýchkoli potíží, mu zajišťujeme i nadále zdarma veterinární péči na pražské klinice Ivet. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku Návštěva možná po dohodě s Janou v dočasné péči u Prahy, na tel : 774 860 467 info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705. za fotky moc dekujeme
https://www.facebook.com/marta.bohacova.3