Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

PUPÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Pupík a jsem asi 10 měsíční, malý střapatý kluk. Pocházím z kausy odebraných pejsků u Brna, kde nás tety našli celkem 58, v jednom domě. Žil jsem ve smečce ostatních podobných pejsků a všichni jsme jak přes kopírák.
Protože jsem nikdy nepoznal normální, psí život, zpočátku jsem byl ze všeho vyděšený a velice bázlivý. Znal jsem jen zahradu, dům a ostatní kámoše, nikdy jsem neměl vodítko, neviděl auta, ani děti a tak si na vše teprve pomalu a postupně, musím zvykat. Venku je pro mě vše nové, neznámé a děsivé, takže musím chodit na bezpečném jištění, abych se z leknutí, nevyvlíkl a neutekl. S tetou už zvládám procházky, i venčení, nehodím se však do hlučného města, ale raději bych bydlel v domě se zahrádkou, kde budu mít menší psí kámošku, nebo kámoše.
Doma jsem mazel, spinkám v posteli a nosím tetě oblečení, ponožky - to je teprve prima zábava.
Sám jsem jen nerad a tak bych měl rád u sebe stále svého člověka. Ostatní pejsci mi pomáhají překonávat nástrahy velkého světa, takže jedináček bych byl nerad. Váš Pupík."

Pupík je asi 10 měsíční kříženec, z kauzy odebraných desítek psů, u Brna. Je malý, asi 6 - 7 kilový, jedná se o křížence teriera a jezevčíka. Pupík celý svůj štěněcí život prožil na dvoře, bez správné socializace, vše se tedy teprve učí a poznává svět.
Je to miláček, jakmile si zvykne na svého člověka, miluje ho celým srdcem a toužím mu být stále po boku. Zpočátku je velmi bojácný, svému člověku ale důvěřuje a proto je nutné, aby noví majitelé, byli trpěliví, laskaví a ideálně meli již zkušenosti s plachými pejsky.
Je to mazel a moc rád si hraje, oddává se štěněcím hrátkám a užívá si nově nabytého zajímavého života. Pupik je hodně energický, živý a hravý, jako spravné štěndo. Doma nechce byt sam, v byte muze štěkat a byt hlučny. Je vhodny idealne k mensi fence, velkych psů se bojí. Hodi se do aktivni rodiny, ma rad dlouhe prochazky, rad jezdi autem. Spinka vyhradne v posteli, doma chodi neustale za svym clovekem a rad se mazli. Hygienu ma na 100procent, ale pokud bude v novem prostredí, je treba pocitat s obcasnymi nehodami, které rychle dopiluje.

Pupíček se hodí k zodpovědným páníčkům, ideálně do domku se zahradou, potřebuje klidné prostředí, spoustu lásky a pozornosti. Bezpečné jištění při venčení, podmínkou.
Pupík je odblešený, odčervený, čipovaný, očkovaný, kastrovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Vhodné, ideálně více návštěv před adopcí.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz , nebo tel : 602 259 705