Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

LUCY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Lucy a můj start do života nezačal vůbec šťastně. Bude mi kolem 5 - 6 měsíců a jsem malé štěněcí mládě, co má celý život před sebou. Vážím nyní asi kolem 6 kilo a v dospělosti budu holčička menšího vzrůstu, asi kolem 10 kil.
Jsem veselá slečně, nepopsaný list papíru, nikdo se mi moc nevěnoval, takže bych si jen stále hrála, mazlila se a užívala si zábavy, dovádění a rošťáren.
Miluju lidi, i ostatní pejsky, se kterými řádím, jak černá ruka, poslušnost se teprve musím naučit, stejně tak jako 100% hygienu nebo samotu doma.
Hledám milující, zodpovědné majitele, kteří ze mě vychovají poslušnou a pohodovou holku a budou si mi dostatečně věnovat. Vaše Lucy."

Lucy je max půlroční štěně, fenečka menší velikosti. Přijela od asociální rodiny, kde se k ní nechovali hezky a jistě nemá dobrou zkušenost ani s dětmi.
Je to veselé, výchovou nepolíbené štěněcí mládě, hravá a velmi temperamentní fenečka, je velice aktivní a jistě bude potřebovat stejně orientovanou rodinku, která ji zajistí dostatek vyžití a pohybu.
je to velký mazel a fixuje se na své páníčky, bude z ní věrná a oddaná holka, co si zaslouží ten nej domov a pány.
S pejsky se snese moc hezky, takže psího partáka (pouze vykastrovaného), doma uvítá, nebo fenečku. Je velice zvědavá a vše ráda prozkoumává, potřebuje trenovat výchovu, poslušnost, chůzi na vodítku a vše, se štěnětem spojené.
Lucy je moc prima holčička, každý si ji okamžitě zamiluje, pro její úžasnou, milou mazlivou povahu, nicméně hledáme rodinku, která na ní bude mít čas a věnovat se jí, aby z ní vyrostla pohodová, socializovaná a hodná holka.

Hledáme pro ni velmi zodpovědné a s výchovou štěněte, již zkušenější majitele, nehodí se k malým dětem, ani do bytu, kde bude zůstávat sama, ideální pro ni bude bydlení v domě se zahradou.
Lucy je odčervená, odblešená, čipovaná, očkovaná. Další vakcinace bude čekat nové majitele.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po předchozí návštěvě v dočasné péči a předkontrole v novém domově. Podmínkou adopce je bezvýhradná kastrace do 1 roku psa!!! Po dohodě s námi, veterinární klinika v Praze.
Návštěva možná po dohodě v dočasné péči s Olgou u Berouna.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705