Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

BOBINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Bobinka a jsem nejúžasnější a nejmazlivější čivaví holčička pod sluncem. Je mi 7 let a jsem naprosto oddaný miláček, svoje lidi miluju nade vše a mým cílem je, promazlit se celým životem. Od rána do večera a od večera do rána, bych se nejraději tulila, chovala a mazlila, se svými lidmi, neustále vrtím ocáskem a prostě nejvíc na světě, jsem v těsném kontaktu se svým člověkem.
také mám ráda pejsky a jsem úplně nekonfliktní a určitě bych doma byla ráda, za mini psí společnost, do které bych zapadla. Byla jsem zvyklá na ostatní malé pejsky, nevadí mi ani kočičky a vyjdu hezky i s většími, hodnými dětmi, které vědí, jak se k pejskům chovat. Budu nejštastnější v klidnějším prostředí, ideálně domečku se zahrádkou, než v rušném divokém městě. I když umím chodit na vodítku, nejsraději jsem doma s paníčky, na klíně, nebo bok po boku.
Na větší túry mě moc neužije, ale jsem malinká, takže mě můžete vzít všude s sebou. Vaše Bobinka."

Bobinka je 7 letá čivava, malinko při těle, přijela k nám s další psí kamarádkou Happy od majitelky, která pro fenky z osobních důvodů hledala nový domov.
Bobinka od začátku miluje lidi, i když je zpočátku maličko nejistá, vždy v ní zvítězí touha po mazlení a s permanentním vrtěním ocásku se hned snaží o těsný kontakt a nechá se hladit. Miluje tulení a přítomnost svého člověka, je to andílek s obrovským srdcem a nezištně milující povahou, vděčná za každé pohlazení, zcela oddaná svým lidem.
Byla zvyklá na bydlení v domku se zahrádkou, takže rušné město je pro ni trochu chaotické, i když chodí na vodítku, bude pro ideál, bydlet v klidnějším prostředí.
Na pejsky je zvyklá a hodný, zcela nekonfliktní a přátelská a jistě bude mít doma ráda kámoše, malého, hodného.
Pro Bobinku hledáme zodpovědné a milující lidičky, se kterými budemít možnost neustálého kontaktu, aby si tak užívala mazlení tak, jak to zbožňuje nejvíc.
Bobinka je odblešená, odčervená, čipovaná, bude kastrovaná, očkovaná. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, po dohodě s Katkou. V případě zájmu volejte na telefonní číslo
602 259 705 , info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz

Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/nikol.strosova